Do moderní domácnosti moderní design PVC podlah Gerflor DESIGNTEX

 

Chodí se vám příjemně po povrchu, který je tvrdý a studený? Líbí se vám, když slyšíte upadnutí i drobných předmětů? Určitě ne. Přesto chcete podlahu, co bude snadná na údržbu a bude mít moderní dekor. Jak vybrat? Právě pro vás jsou tu PVC podlahy Gerflor DESIGNTEX. Překvapí vás, jak nádherně může PVC podlaha vypadat.

 

Samovyrovnávací PVC podlaha Gerflor DESIGNTEX

Podlaha, která je vyrobena tak, aby její položení bylo co nejjednodušší, to je PVC podlaha Gerflor DESIGNTEX. Drobné nerovnosti povrchu nejsou problémem, je totiž samovyrovnávací. Ušetříte čas i náklady na přípravu povrchu před pokládkou.

Moderní podlahy Gerflor DESIGNTEX mají výborné vlastnosti. Jejich povrch je měkký a příjemný při každém kroku. Jsou výborné do domácnosti, protože je udržíte snadno hygienicky čisté. Jsou protiskluzové, skvěle tlumí hluk a máte pocit, že šlapete na krásně teplou podložku. Navíc jsou z recyklovatelného materiálu a v mnoha dekorech. Oblíbené jsou dekory se vzhledem dřeva nebo kamene.

 

Vybíráme PVC podlahu Gerflor DESIGNTEX

U PVC podlah je výborné, že můžete vybrat jeden dekor a ten použít v celé domácnosti, a to včetně koupelny, kuchyně a chodby. Interiér pak působí vzdušně a moderně. PVC podlaze nevadí vlhké prostředí a jednoduše ji očistíte. Světle zařízený interiér si dokonale rozumí s moderními dekory imitujícími dřevo, například Chene Medium, Boston Dark, Walnut Medium nebo Boston Grey. Tmavší podlaha je krásným kontrastem.

Design Boston Grey volte do světle zařízených interiérů

https://www.supellex.cz/pvc-podlahy-gerflor-designtex

 

 

S krémovými odstíny nábytku a sedačky si dobře rozumí odstín Walnut Medium

https://www.supellex.cz/pvc-podlahy-gerflor-designtex

 

 

Kdo si potrpí na bělostný vzhled a líbí se mu kombinace různých odstínů krémové a šedé, vybírá odstín Factory White nebo Hudson White.

 

Elegantní vzhled, to jsou dekory imitující kámen

Dekory imitující vzhled kamene se hodí do kuchyní, na schodiště nebo na chodby. Krásně vypadají i v komerčních prostorách. Dekor imitující vzhled kamene je v současné době trendem a celá řada zákazníků dává přednost právě tomuto provedení.

Oblíbený dekor imitující vzhled kamene je Dune White

https://www.supellex.cz/pvc-podlahy-gerflor-designtex

 

 

Prohlédněte si, jak krásně může vypadat váš interiér. Už je jistě čas na novou podlahu!

Vždy je ale nejlepší vidět koberce na vlastní oči, proto vás zveme také do našich showroomů v Praze, Brně, Plzni a Ostravě. Rádi vám s výběrem koberce  odborně poradíme i tam.

Další informace a inspirace najdete na: https://www.svetpodlah.cz/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download