8.9 C
Prague
3.3.2024
MaxiMagazín

Dodržte své předsevzetí

Nejeden z nás si dal s novým rokem předsevzetí, že zhubne nějaké to kilo navíc, které se hlavně přes Vánoce usadilo na naší postavě. Avšak, často naše úsilí vzdáváme už po pár dnech a vymýšlíme nejrůznější důvody, proč zrovna dnes nemůžeme vyrazit do posilovny či si jít zaběhat. Vymlouváme se na počasí, na nedostatek času, na únavu a hledáme nejrůznější argumenty, kterými bychom si obhájili, že se nám prostě nechce. A důvod? Možná nám jen chybí ten správný parťák, který nás ke cvičení nakopne.

A nemusí to být hned naše kamarádka nebo partner, skvělým motivátorem, který nás posune k lepším výsledkům je hudba. Vědci prokázali, že při správné hudební kulise se do sportovní aktivity pořádně opřeme a podáme mnohem lepší výkon. Naše oblíbená dynamická písnička nás nabudí energií a promění i nudný trénink v příjemný způsob relaxace.

img

Abyste mohli hudbu pohodlně poslouchat i při náročné pohybové aktivitě, potřebujete mp3 přehrávač a kvalitní sluchátka. Říkáte si, že běh či cvičení v posilovně a sluchátka nejdou dohromady? Omyl! Stačí vybrat ta správná, která nebudou padat ani tlačit, ale perfektně vám sednou  – takže o nich nebudete ani vědět. Skvělou volbou jsou bezdrátová BLUETOOTH sluchátka S-350 od společnosti Orava, díky kterým si můžete poslechnout hudbu pořádně nahlas a ve vysoké kvalitě. Zabudovaný mají dokonce i mikrofon, což oceníte v případě, že potřebujete být i při běhání neustále na příjmu. Během hovoru totiž nemusíte držet mobil v ruce, protože po spárování s vaším telefonem se přemění na mobilní telefonické zařízení s handsfree režimem. Praktické je i dotykové ovládání, kdy můžete přepínat hudbu a hlasitost pohybem prstů po sluchátku. Obtěžovat vás nebudou žádné kabely, jsou totiž bezdrátově řešené. Vybavené jsou bluetooth technologií, která vám umožní spárovat je s kompatibilním tabletem, počítačem či telefonem. Používat je tak můžete i v pohodlí vašeho domova nebo třeba při práci v kanceláři.

Související příspěvky

Tantrická masáž a happy end

redakce

Co všechno způsobuje změny klimatu?

redakce

Chcete poznat Prahu? Podívejte se, kudy kam

redakce