15.7 C
Prague
24.3.2023
MaxiMagazín

Prožijte léto na luxusní faře v Krkonoších

Letošní léto bude jiné. Všichni, kdo obvykle tráví svou dovolenou na Jadranu, se letos rozhodli zůstat v českých luzích a hájích. Poptávky po tuzemských pobytech neúprosně stoupají a kdo nechce zůstat doma za pecí, má nejvyšší čas provést online booking.

Mezi nejžádanější lokality jednoznačně patří pobyty na horách. Krkonoše zaujímají dlouhodobě TOP příčky mezi vyhledávači. Nejvyšší české hory lákají na božské scenerie a neopakovatelné zážitky. Pokud k nim přidáte i touhu po maximální profesionalitě a komfortu, nemůže vám v zorném poli priorit uniknout romantická  FaRRA v centru obce Černý Důl.

 

Fara ala roubenky Roubal

Fungl nové apartmány si nesou „brand“ Roubenek Roubal, jež jsou v Krkonoších proslulé skrze  nádech dobového horalství v kombinaci s nejmodernějšími civilizačními výdobytky. Designérem a realizátorem přestavby bývalé fary v honosné apartmánové sídlo je Martin Roubal, který v Krkonoších provozuje dalších šest ubytovacích objektů v duchu starodávných a zároveň supermoderních luxusních roubenek.

FaRRA je ovšem z jiného soudku. Skrývá v sobě mix venkovského rustikálního stylu s čistou a prostornou modernou s prvky funkcionalismu. Dřevěné prvky v interiéru, včetně 250 let starého dubu v recepci, dodávají objektu romantickou atmosféru, která je vhodná pro mladé i věkem pokročilé. Styl sídla je zvolen tak, aby se tu cítili dobře všichni.

 

Hory a luxus na dosah

V objektu se nachází pět luxusně vybavených apartmánů, pětimetrový bazén s protiproudem, sauna a terasa s grilem. Ta se v létě přímo vybízí k přípravě kulinářských zážitků večer, co večer. V centrální místnosti je umístěna společenská hala s velkým krbem a vinotékou, kde si každý najde pro sebe tu pravou odrůdu révy. Jednotlivé apartmány nesou název čtyř ročních období, v jejichž duchu jsou zařízeny. Každý z nich má krásný výhled na okolí, jenž je vyhledávané kvůli úchvatným panoramatům.

Černý Důl je posledním malebným městečkem, které není poznamenáno masivním náporem turistů a zachovává si svůj podhorský ničím nenarušený ráz. Černý Důl totiž není konzumní. Není ani pouhým synonymem pro zimní lyžování, ale dokáže po všech směrech uspokojit i v létě. Hosté jistě uvítají množství značených vycházkových tras, příhodné podmínky pro cyklodovolenou nebo horskou turistiku pro celou rodinu s naučnými stezkami.

V případě, že v létě zavládne tropické počasí, je možní využít nedaleké bazény a aquaparky. Krkonoše jsou na své letní návštěvníky připraveny a mají jim co ukázat. Ostatně přijeďte se podívat na  Roubenky Roubal a objekt FaRRA sami. Rádi vás tu uvidí!

Související příspěvky

Léto a voda – hračky

redakce

Na šumavském Špičáku otevřeli další sjezdovku s vlekem

redakce

I krátkodobý wellness pobyt je přínosem

redakce