Dopřejte si své oblíbené filmy a hry v docela novém kabátě!

 

Věděli jste, že ne každou televizi můžete bez obav použít také jako monitor pro hraní svých oblíbených her? Bez rychlé odezvy se totiž na rychlé skákačky ani bezchybné ovládání těšit nemůžete. A platí to i naopak. Přihlédnete-li při nákupu k těmto faktorům, dostanete za odměnu mnohem ostřejší a lepší obraz.

Klasický mýtus říká, že na hraní počítačových nebo PS4 her je třeba za všech okolností klasický monitor. Moderní LED televizor LT-1900 LED A130B ale dává tomuto tvrzení pořádně na frak. Malý input lag a pokročilá redukce rozmazání pohybu vám nabídne jen to nejlepší pro plnohodnotné trávení vašich volných chvil.

 

Perfektní společník pro (nejen) filmové chvíle

Jde o parádní „víc než FULL HD“ televizor s rozlišením 4K, extrémně tenkou LED obrazovkou a opravdu obdivuhodnou velikostí obrazovky 190 cm. Jde samozřejmě o SMART TV, takže nepostrádá nic z toho, co byste v tomto směru očekávali. Může se pochlubit žádanou sbírkou digitálních tunerů, flexibilní konektivitou přes LAN kabel či Wi-Fi a samozřejmě i možností nahrávání pořadů.

Bez potíží zachytí aktuálně nejmodernější pozemní vysílání a druhou rukou vám otevře plnohodnotný vstup do světa on-line zábavy za pomoci integrovaného internetového prohlížeče a dvou dostupných USB portů. Těšit se tedy můžete na pestrý mix on-line aktivit pro volné chvíle, mimo jiné i :

  • tradiční vysílací TV kanály
  • catchup služby
  • EPG
  • personalizaci
  • hlasování
  • hry
  • sociální síťování
  • další multimediální aplikace

Potěší i možnost uložení až 10 000 předvoleb, funkce NETFLIX a samozřejmě i nízká energetická náročnost, která vašeho nového společníka řadí do luxusní třídy A+. Poznejte docela nové možnosti hloubky barev, ostrého obrazu a jemných detailů a odhalte nové dimenze i ve vodách, které jste už předtím dávno prozkoumali. Až si poprvé přehrajete svůj oblíbený film na svém novém  LED televizoru LT-1900 LED A130B, nebo si připíšete první herní strike, pochopíte, že jste se právě znovu zamilovali.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download