15.8 C
Prague
31.5.2023
MaxiMagazín

Erotické pomůcky lze koupit i online

Léto má na většinu z nás pozitivní vliv. Máme více energie, lepší náladu, těšíme se na dlouhé večery a celkově jsme aktivnější. Společné chvilky ve dvou nám mohou zpestřit erotické pomůcky, ale pokud u nás převládá stud z nákupu v kamenných obchodech, můžeme vybrat i online z pohodlí domova.

Doma se nestydíme

O hračkách pro dospělé už určitě každý slyšel, ale ne každý je někdy zkusil. Důvody, proč s nimi mnoho lidí zkušeností stále nemá, jsou většinou stejné. Stud, obavy či pocit trapnosti a celková nemožnost představit si, že přijdeme někam do obchodu a budeme se s cizím člověkem bavit o vibrátorech nebo Venušiných kuličkách. Navíc by nás u toho mohl vidět někdo známý. Doba, kdy byly erotické pomůcky tabu, je již sice za námi, přesto v mnoha lidech stále stud přetrvává. Přesto není důvod připravit se o příjemné chvilky, vybrat si erotické pomůcky lze i online. V soukromí svého domova si na webových stránkách sexshopu můžeme vše prohlédnout a přečíst bližší informace a následně si nechat doručit diskrétně zabalený balíček až domů.

Sázka na jistotu

Výběr je opravdu široký, nejoblíbenější, a tedy i nejprodávanější variantou, je samozřejmě vibrátor. Těch existuje opravdu mnoho stovek druhů a pro začátek je tedy ideální vsadit na klasiku, průměrnou velikost a příjemný materiál typu silikon nebo latex a postačí jen základní funkce. Výhodou nákupů online je fakt, že nás netlačí čas ani za námi nestojí netrpělivý prodavač. Můžeme si tedy vše naprosto v klidu pročíst, prohlédnout, případně se k informacím vracet. Poradit se samozřejmě můžeme spolu s partnerem, případně nákup erotické pomůcky naplánovat jako překvapení.

Možnost nakoupit online nám otevírá dveře k tomu, abychom si zpestřili sexuální život, a přitom se vyhnuli pocitu trapnosti z nákupu v kamenné prodejně. Při výběru druhé nebo třetí erotické pomůcky už třeba budeme mít více odvahy.

Související příspěvky

Finálový závod české Giant Enduro Race se o víkendu jede na šumavském Špičáku

majda

Lety balonem nabízejí dobrodružství a romantiku snoubenou s adrenalinem

Veronika

Objevte kouzlo grilování na lávovém kameni

redakce