15.7 C
Prague
24.3.2023
MaxiMagazín

Investujte do bezkontaktní automyčky a zajistěte si velmi zajímavý příjem

Mít bezkontaktní automyčku, která bude mít ty správné mycí programy, aby uspokojila i požadavky nejnáročnějších zákazníků, je v dnešní době velmi užitečné. Tyto bezkontaktní automyčky využívá stále více řidičů všech věkových kategorií.

Je tomu tak proto, že jsou kdykoli k dispozici, jejich služba je poměrně levná, výkon je více než uspokojivý a celé umytí vozu je jednoduché a rychlé. Dokonce i senioři se osmělují a používají bezkontaktní myčky, protože jsou v místech, kde se běžně zdržují a často sem chodí. Např. u obchodních center nebo u benzinových stanic.

Spolehlivá a žádaná bezkontaktní automyčka

Ať už je nová, nebo už nějakých pár let funguje, každá moderní bezkontaktní automyčka investice potřebuje. Díky tomu bude držet krok s dobou a fungovat tak, aby byla konkurenceschopná.

K dispozici máme technologie pro samoobslužné mycí boxy CarBaxCombo. Jde o tzv. „systém na rámu“, takže celá technologie pro všechny boxy je umístěna na jednom silném nerezovém rámu. Značně tak dochází k úspoře místa v technické místnosti, a to zvláště u mycích center s vyšším počtem boxů.

Zařízení CarBaxCombo se hodí pro mycí centra s technickou místností a se 3 – 8 mycími boxy. Lez jej vybavit až osmi mycími programy, včetně mytí podvozku.

Vyberte si mycí programy, které chcete

Je možné vybavit samoobslužné mycí boxy CarBaxCombo širokou paletou mycích programů, které zákazníci uvítají a ocení. Vybrat si můžete z osmi mycích programů od základních mycích programů po speciální programy. Jsou řazeny chronologicky tak, aby dle pořadí s jejich pomocí docházelo k vyššímu a lepšímu mycímu efektu.

CarBaxCombo mycí boxy lze vybavit také programem na mytí podvozku. V samoobslužných mycích boxech tuto funkci nenajdete, jedná se o výbornou předanou hodnotu pro celé mycí centrum.

Více informací najdete na carbax.com/cz/combo.

Související příspěvky

Dopravní značení profesionálně? Využijte specializovanou firmu

redakce

Ubývá nebo přibývá krádeží aut?

majda

Nechte si zkontrolovat nákladní vozidlo před jízdou

redakce