0.8 C
Prague
24.1.2021

Hledáte dárek pro muže? Vsaďte na takový, který prospěj i vám!

Darovat někomu zdraví se v posledních letech stalo oblíbenou součástí sloganů nejrůznějších farmaceutických firem nabízejících mnohdy pochybné doplňky stravy. Co když však zároveň se zdravím darujete i plnohodnotný sex, a tím vším obdarujete také sebe?

Přípravky na erekci nepatří zrovna mezi oblíbené dárky pro muže k narozeninám, ale je to velká škoda. Pokud naše tělo nemá dostatek sexu, začnou se s ním dít velmi nepěkné věci, a to platí pro muže i pro ženy.

 

Sexem k lepší imunitě

Ano, je to tak. Pokud si odpíráme tělesná potěšení, začne se náš imunitní systém stávat lenivým. Přestane reagovat na vnější podněty a odměnou vám bude častější nemocnost. Ano, na to všechno existují věděcké studie. Takže pozor na to!

 

Není nad lepší odpočinek

Milovníci pravidelného sexu jsou méně vystresovaní a unavení než jejich abstinující kolegové. Sexuální potěšení totiž do našeho oběhu vyplavuje endorfiny, které přispívají k psychické pohodě ve všech ohledech. A čím častěji se tento blahodárný proces děje, tím samozřejmě lépe. Takže pokud ještě stále váháte, jestli darovat svému partnerovi tabletky na zlepšení erekce nebo ne, vzpomeňte si na tento argument.

 

Pryč s těžkými sny

Vaše tělo pravidelnou porci endorfinů vyžaduje,  pokud ji nemá, bude se snažit si ji najít někde jinde. Jakmile tedy začne ve vašich snech přední příčky zaujímat sex, dozajista budete vědět, že je něco hodně špatně.

 

Bez erekce není ne erekce

Ne, nemáme v redakci tiskařského šotka. Jen vám chceme říct, že pokud muži své nádobíčko pravidelně nepoužívají, bude se jeho funkčnost neustále zhoršovat. Snadno se pak dostanete do začarovaného kruhu, z něhož povede cesta ven jen za pomoci lékařů. A to zcela jistě nechcete, takže se nebojte třeba zakoupit Cialis jako skvělý narozeninový nebo výroční dárek pro svého partnera. Sama budete překvapená,jak vám to oběma prospěje!

Související příspěvky

Ski&Bike Špičák odstartoval sezónu v pohodovém duchu

redakce

Zaměstnanci nesou na bedrech odpovědnost za škodu. Za jakých okolností a kolik?

redakce

Jak na kvalitní spánek těch nejmenších

majda

1 komentář