Tenisové doplňky pro ozdobu i pro ochranu raket

 

Při tenisu je třeba chránit nejen naše ruce, ale i tenisovou raketu. Buďte vždy styloví – pořiďte si tenisové doplňky, které jsou zaměřeny na eleganci.

 

Výrobky, které prodlouží životnost vašich raket

 Tenisové rakety jsou sice pevné a odolné, přesto není jejich životnost neomezená, navíc se během hry snadno mohou poškodit.  Poškozená raketa dokáže zkazit radost ze hry. Ušetřete se tohoto trápení a pořiďte si kvalitní tenisové doplňky.

  • Tourna Racquet Guard

lepicí páska, která disponuje velkou silou, díky níž ochrání vaši raketu proti poškrábání laku a promáčknutí.  Ochranu potřebuje také horní část hlavy rakety. Ke slovu přichází Head Protection Tape, ochrannná páska s adhezivním povrchem ze100% polyuretanu.

  • Wilson String Glide

Posun strun rakety není něco, o co byste stáli – proto je tady podložka pod struny Wilson String Glide Elastocross.  Těmto typům podložky se říká také „blechy“.  Jejich místo je především v místech křížení strun, kde spolehlivě zabraňují jejich posunu.

 

Pro váš nevšední styl

Tenisové doplňky jsou zaměřeny nejen na vaši ochranu, ale také ochranu vašich raket během hry.  Cílem některých tenisových doplňků je elegance, atraktivita a styl.  Proto jsou naše tyto doplňky opatřeny značkami, které ve sportu něco znamenají a které není třeba představovat žádnému tenisovému nadšenci.

 

Buďte vidět

Eleganci, atraktivitu a styl vám zaručí například Wilson US Open přívěšek na klíče a Prince ball přívěšek na klíče, obojí ve tvaru tenisového míčku. Styloví budete také s Babolat šablonou na struny. Šablonu přiložíte k výpletu a inkoustem na struny obtáhnete logo společnosti Babolat.  Výsledkem bude skvěle vylepšený design vaší rakety.

Buďte hvězdou tenisového kurtu a pořiďte si do nejlepší, co vám svět tenisových doplňků nabízí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download