0.6 C
Prague
4.12.2020

Hledáte firmu na mytí oken a čištění markýz?

Firma  A SERVIS LIPKA, s.r.o. provádí mytí oken, výloh, čištění impregnaci markýz, stanů, slunečníků, látkových a plastových stříšek, horizontálních a vertikálních žaluzií, látkových a plastových přístřešků, látkových a plastových krycích plachet, reklamních plachet a billboardů i ve výškách.

Pro výškové práce jsou proškoleni podle § 134 odst. 2 a podle § 134 c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. zák. pr. ve znění zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky. Ve službě na odstranění graffiti v ČR stojí mezi českými firmami v popředí.

Ihned Vám vypracují cenovou nabídku a technologický postup prací. Realizaci zakázky umí jedním tahem a umí řešit Vaši představu o termínu. Ve službě ochrany budov a fasád anti graffitovým nátěrem jsou v České republice jednoznačně jedničky. Na jejich cenu anti graffitového nátěru od 120,- Kč/m2 na hladkých omítkách.

Žádná firma v ČR není schopna poskytnou taková servis, jako oni v průběhu 6 let, životnosti anti graffitové ochrany. Kvalitně provádíme odstranění graffiti Benešov a aplikaci antigraffiti ochrany Benešov. Antigraffiti ochrana zaručí 100% úspěšné odstranění barvy spreje bez poškození struktury fasády.

Nejúčinnější systém ve hloubkovém čištění koberců

A SERVIS LIPKA, s. r.o. je zaměřena na generální strojové čištění koberců. Strojové vyčištění a tepování koberců zajišťuje profesionální tým pracovníků, kteří odborně vyčistí koberce jakékoliv plochy a za pomoci kvalitních pomůcek a strojů. Dokonale vyčištěný koberec zajistí  využívanou strojovou metodou čištění.

02 Koberec38

Pro hloubkové odstranění nečistot ze struktury koberce používají v první fázi velmi kvalitní čistící chemii Bosch RTS, kterou nanesou na koberec a chvíli nechají působit. V době působení na sebe navazuje nečistoty a také koberec dezinfikuje od přítomných škůdců, roztočů alergenů, organických nečistot. V další fázi povrch koberce mechanicky kartáčují kotoučovým strojem, a tak dostanou nečistoty ze struktury koberce na povrch.

Kotoučový stroj GHIBLI má 12 cm dlouhé štětinky, tím zaručí šetrnost kartáčovaní. Důkladněji kartáčované plochy, které jsou silně znečištěné, štětiny nepoškodí a ochrání tak vlákna koberce. Vykartáčované nečistoty na povrch a přebytečnou vlhkost z koberce odsají vysoce výkonném třímotorovým vysavačem AS59 s úzkou kobercovou štěrbinovou hubicí.

Po důkladném vyčištění nechají koberec ještě několik hodin odpočnout, aby dokonale vyschnul. Důležité je, aby byl koberec chráněn před hlubším znečištěním. Nabízí strojovou metodu čištění koberců jednokotoučovým strojem, která nepostrádá mechanické kartáčování koberce a je velmi důležité pro důkladné a hloubkové vyčištění koberce.

Jiné metody mechanický proces kartáčování postrádají a proto jsou velmi levné. Například čištění koberců extrakční metodou, kterou mnoho firem dnes stále nabízí a uvádí ji za kvalitní čištění má pouze proces, kdy je chemie vstříknuta do koberce a následně rychle odsáta do sběrného kontejneru. Chybí tedy zde zmíněný prvek mechanického čištění a kartáčování, a proto veškeré pevné nečistoty zůstávají stále ukryty v koberci.

V době kdy praktikovali tyto metody, měli často reklamace na kvalitu čištění. Koberce byly často nejednotně a nepravidelně vyčištěné a po vyschnutí koberců zde zůstávali fleky. Museli řešit reklamace a opětovně znovu čistit. Po přechodu na čištění koberců kotoučovým strojem a jeho systém rotačního čištění, našli konečně kvalitní systém čištění a celou řadu spokojených zákazníků a klientů.

 

Související příspěvky

Nevíte, co s nevyužívaným podkrovím?

majda

Jaký druh krbu si vybrat?

majda

Poezie každodenního života v moderních tapetách Raffi

redakce

1 komentář