Bez teplé vody se blbě žije

 

Dovedete si to představit? Přijít domů po práci, unavení, špinaví, otočit kohoutkem a omýt se ve studené vodě? Brrr, taky vás z té představy mrazí po zádech? Nejen na zádech, ale chlupy by vám zimou vstávaly po celém těle.

Abyste neměli doživotní trauma, je třeba si zajistit tepelný ohřívač a zásobník vody. Instalace bojleru je zárukou, že vašimi trubkami poteče teplá voda kdykoliv si to budete přát. Mezi bojlerové stálice, kterou stvořily zlaté české ručičky, patří elektrické ohřívače Dražice.

 

Jak správně vybrat?

Sehnat zařízení, které teplou vodu vyrábí pomocí spirály a elektřiny, není nijak složité. Vybrat dobře, aby vám produkt sloužil roky a odpovídal kapacitě vaší rodiny, už je ale otázkou do pranice. Bojlery mohou být maloobjemové (kuchyně, málo používaná umyvadla) a na velkoobjemové, které většinou zásobují více odběrných míst.

Montáž bojleru je činností, kterou člověk ve vlastní režii nezvládne. Na pomoc je třeba přivolat specializované firmy, co se mají na činnost licenci a certifikaci. Nový přístroj můžete mít zapojený a funkční do 24 hodin od objednání.

 

Servis na telefonu

Sedm dní v týdnu je možné smluvit návštěvu servisního týmu, který se specializuje zejména na české Dražice, ale nezaskočí ho ani jiná značka. Montáž a výměna bojleru do 24 hodin, a to i s dovozem nového a odvozem starého bojleru je velká výhoda, která zákazníky vždy potěší.

Elektrické ohřívače Dražice lze pořídit v závěsné svislé, ale i vodorovné poloze. Volit lze podle tvaru, aby se nám spotřebič pohodlně vlezl na místo určení, ale i podle objemu. Spotřebiče jsou k dispozici od 51 do 200 litrů. Pro rodinu se 2 dětmi se doporučují bojlery s objemem aspoň 120 litrů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download