5.2 C
Prague
28.10.2021
MaxiMagazín

Jarní vybavení na hřiště

Hezké počasí vás láká jít ven a sportovat? Nenechte se zaskočit nepředvídatelným počasím a na golfové hřiště si pořiďte kvalitní výbavu, která vás v jarních dnech ochrání od studeného větru, přeháňky nebo chladu. Jaké golfové vybavení je pro vás na jaro nezbytné? Pojďte to s námi zjistit!

 

Kvalitní oblečení je základ

I když slunečné ráno předpovídá krásný teplý den, ne vždy tomu tak na jaře bývá. Nemá tedy smysl podcenit  vaši výbavu a nachladit se. Nutnou součástí vašeho oděvu ještě stále bude lehčí, ale teplá golfová bunda, která je většinou vyrobena v nepromokavém provedení. Pod ni můžete zvolit golfové tričko s dlouhým rukávem, které většina golfových značek oblečení vyrábí se stojáčkem nebo límečkem u krku z módního i praktického důvodu. Výbornou volbou na jarní chladné dny bude také termo prádlo, díky kterému se budete na hřišti cítit komfortně od prvního odpalu až po poslední. Tričko můžete zaměnit také za golfový svetr, který se vyrábí z velmi kvalitních materiálů. Díky tomu vás i tenký svetr velmi dobře zahřeje a poskytne dostatek tepla. Mezi nejoblíbenější značky golfových svetrů patří bez pochyby Hugo Boss, Ralph Lauren nebo Peak Performance.

 

Pevné golfové boty – nejlepší přítel golfisty

Naprostou nezbytností jsou v chladných jarních dnech na hřišti pevné a kvalitní golfové boty. Ty splňují jak nároky na správný vzhled podle golfové etikety, jsou navíc kvalitně ušité, pohodlné a odolné proti skluzu. Golfové boty jsou perfektně vybaveny pro hru, kdy nachodíte pěkných pár kilometrů. Jsou ergonomicky tvarované a můžete se na ně spolehnout i po stránce stability. Díky jejich často neutrálnímu designu se dobře kombinují s golfovou módou.

 

Golfové doplňky, které na jaře musíte mít

Pokud pomineme golfový nepromokavý bag, který by měl být zásadou do jakéhokoliv počasí, určitě si pořiďte deštník, hodit se vám v mnohých případech budou také teplé rukavice. Mezi klasické doplňky, které by vám na jaře neměly chybět ve vaší kompletní golfové výbavě jsou praktické lovítko na míčky, golfové míčky, headcovery na golfové hole, které je ochrání od odření a cinkání nebo týčka.

Jarní nálada a atmosféra je vždy příjemným začátkem něčeho nového, nechte se proto nalákat sluníčkem a vyrazte na hřiště užít si gentlemanskou hru a zahájit sezónu s vašimi přáteli.

Související příspěvky

Tahle fakta jste o čaji určitě nevěděli!

redakce

Letní dovolená v Rakousku u jezera

redakce

Svatba v duchu minimalismu

redakce