0.6 C
Prague
4.12.2020

Hliníkové pergoly si zaručeně oblíbí každý milovník moderních trendů

Osvěžujícího chládku ve stínu pergoly si užívali už staří Římané a od těch dob se na oblíbenosti tohoto zahradního doplňku příliš nezměnilo. Změnou prošly pouze používané materiály, které v současné době lépe reflektují požadavky na praktičnost a dlouhodobou užitnost.

Aktuálním trendům nejlépe odpovídají přístřešky a zastřešení z hliníku. Vysoká kvalita, nízká cena, optimální hmotnost i široké možnosti práce s designem dovolují hliníkové pergoly zasadit do každé zahrady. Se ctí obstojí i před kritérii a požadavky těch nejnáročnějších zákazníků. Vzdušnost a eleganci nabídnou i v těch nejkompaktnějších rozměrech a oceňovány jsou i pro svou snadnou instalaci, která se dá bez problémů zvládnout svépomocí.

 

Komfort na zahradě i v nejparnějším létě

Kromě příjemného posezení mimo dosah slunečních paprsků vás hliníkové pergoly mohou ochránit i před vysokými okolními teplotami. Například  hliníková pergola s polykarbonátem série Pollard se může pochlubit vynikajícími terno-izolačními vlastnostmi stejně jako jedinečným vzhledem a funkčností. Tato pergola je dodávána tzv. na klíč. Dokáže tak reflektovat rozměry vaší zahrady i přilehlých prostor a maximálně se jim přizpůsobit. Díky tomu bude vypadat, jakoby na místě stála odjakživa.

Pokud tuto pergolu zakoupíte v e-shopu HOBBYTEC.CZ, můžete počítat s návštěvou vyškoleného pracovníka, který u vás na zahradě zaměří vše potřebné a postará se o to, aby dodaný produkt odpovídal všem vašim potřebám a požadavkům. Zajištěna je i doprava a v případě zájmu i rychlá montáž.

Na vás tedy zbude pouze stylové zařízení vaší zbrusu nové hliníkové pergoly od nábytku až po praktické osvětlení. I tady můžete využít služby společnosti HOBBYTEC a nakoupit vše na jednom místě s příjemnými bonusy v podobě neomezeně využitelného kreditu nebo dárkům k nákupu. Pořídit si zahradní pergolu ještě nikdy nebylo jednodušší.

 

Související příspěvky

Nábytkové dialogy: kterým se raději vyhnout?

majda

Nenechte si uniknout bydlení NA VACKOVĚ!

redakce

Čeká nás přestavba bytového jádra – na co se připravit?

majda