1.7 C
Prague
4.12.2020

Kde koupit stylový držák pro vaši TV? Pátrali jsme za vás!

Trendové a plnohodnotně užitné bydlení často charakterizují maličkosti. A stylové držáky a stojany na TV nebo monitory mezi ně rozhodně patří. Vyberte si z široké nabídky modelů, které skvěle zapadnou i do vašeho bydlení!

Klasické stolky na televize a monitory se z našich domácností už pomalu ztrácejí. Není divu, zabírají totiž velké množství prostoru a navíc neumožňují s obrazovkou účinně manipulovat, což především fanoušci kinect her nesou s velkou nelibostí. A právě na vlně tohoto trendu se svezl i  e-shop drzakyastolky.cz, ve které naleznete vše, co moderní domácnost vyžaduje.

 

Jen to nejlepší pro každého milovníka praktičnosti

Za e-shopem stojí společnost Fiber Mounts s.r.o. Ta je autorizovaným prodejcem stojanů a držáků na monitory a televize, ale také příslušenství pro EET či projektory s rozšířenou nabídkou zahrnující i televizní stěny nebo praktické police pro průmyslové využití. Velké skladové zásoby sortimentu od značek  EDBAK, NB (North Bayern), Fiber Novelty, CHIEF,OMB nebo Maclean umožňují dodání vámi vybraného modelu do 48 hodin.

Nevíte si rady s nákupem? Netušíte, co znamená VESA standard nebo se rozhodujete mezi výhodami stojanu a držáku? Využijte odborného poradenství od vyškolených zaměstnanců a to buď v on-line poradě nebo při telefonické konzultaci.

Široký sortiment pro soukromníky i firmy

Zboží od Fiber Mounts s.r.o. je k dispozici v maloobchodním i velkoobchodním prodeji. Praktické kousky tak využijí milovníci útulného bydlení, ale také prozákaznicky orientované obchody nebo firmy, u nichž jsou nejrůznější jednání či konference na denním pořádku.

Praktické a moderní držáky na TV na zeď nebo do stropu dokáží například:

  • skrýt neestetickou kabeláž
  • otočit televizor ke stěně, je-li momentálně nevyužíván
  • zajistit zcela „neviditelné“ připojení televize nebo monitoru ke zdi

Použití materiály samozřejmě brání rušení televizního signálu a ani nijak nesnižují jeho kvalitu. Vaší spokojené relaxaci nebo intenzivnímu pracovnímu nasazení tak nestojí nic v cestě.

Související příspěvky

3 rady, jak vybrat dílenský nábytek

redakce

Bojíte se, že zateplení domu vás finančně zatíží?

majda

I 3 hodiny mohou stačit ke snížení výdajů na vytápění o 30%!

majda