22.7 C
Prague
16.6.2021
MaxiMagazín

Hutní materiál má ve strojírenství nezastupitelnou úlohu

Česká republika má sice relativně malou rozlohu, na celém světě se však proslavila řadou kvalitních produktů. Vyhlášené je tuzemské pivo i kvalitní porcelán a sklo. Výrazně důležitější roli ale v tuzemské ekonomice po dlouhou řadu desetiletí hraje průmysl. Právě ten je již od počátků samostatné státnosti jedním z nejdůležitějších pilířů českého hospodářství. Široké spektrum strojírenských výrobků si získalo oblibu v zahraničí již v prvních letech existence Československé republiky. A na popularitě neztratilo ani během následujících desetiletí. Spektrum výrobků samozřejmě v průběhu času mění a přizpůsobuje aktuálním potřebám společnosti, význam průmyslu však rozhodně neklesá. To se koneckonců potvrdilo i během posledního roku, kdy z koronavirové krize vyvázla bez ztrát právě tato odvětví.

Prvotřídní hutní materiál je nezbytný pro zajištění vysoké kvality výrobků

Ve strojírenské výrobě je jedním ze základních předpokladů úspěchu použití kvalitního hutního materiálu. Tuzemské firmy přitom mohou odbírat hutní materiál přímo z lokální produkce. Mezi nejběžnější hutní materiál patří ocelové trubky, nerezové trubky, ocelové tyče, jekly i plechy z různých materiálů. Jejich zpracování je však obvykle dosti náročné, proto mnoho velkých výrobních společností i menších firem zabývajících se strojírenskou výrobou, vítá možnost zakoupení hutního materiálu, který je již do jisté míry přizpůsoben jejich potřebám. Dodavatelé proto často nabízejí nejen prodej hutních materiálů, ale také další služby.

Potřebujete hutní materiál, a rovnou upravený podle vašich představ? Obraťte se na společnost Favex

Mezi osvědčené prodejce hutních materiálů patří společnost Favex. Kromě samotných trubek, tyčí či jeklů nabízí i jejich řezání na moderních CNC strojích. Objednat si ho můžete u malých i velkých sérií. Další službou je pálení laserem na stroji Bystronic FL300 s 3D hlavou, který zvládne nejen kolmé, ale i složitější řezy pod úhlem. Chcete vědět více? Nezávazná poptávka vám umožní zjistit vše, co vás zajímá.https://www.favex.cz/produkty/nezavazna-poptavka/

Související příspěvky

L.O.L. Surprise! Fuzzy Pets Chlupáčci s omývacími chloupky

redakce

Problém a řešení se špinavými koberci

Veronika

Firma Awac nabízí moderní technologii řezání vodním paprskem

redakce