18.8 C
Prague
5.8.2021
MaxiMagazín

Hýčkejte svou pleť z pohodlí domova!

Krásnou a rozzářenou pleť by chtěla mít snad každá žena. Ne všechny však mají to štěstí. Nedokonalosti, zarudnutí nebo vrásky se nevyhnou stárnoucí pleti, která je pak náchylnější na všechny vnější vlivy. Čas však můžete mírně pozastavit správnou péčí a pravidelným omlazující rituálem. Mezi něj můžete zařadit i vibrační odstraňovač vrásek, který vám nabízí společnost Orava. Jedná se o přístroj, který je vhodný  k odstranění vrásek i mikromasáži. Ta probíhá díky jemným vibracím, které stimulují a prokrvují pokožku, zlepšují vstřebání pleťové péče do hlubších vrstev pokožky i redukci vrásek okolo očí.

Masážní vibrační odstraňovač vrásek MP-690 je vhodný jak na redukci vrásek v očním okolí, tak i na masáž ostatních částí těla. Díky jeho nízké hmotnosti si jej můžete vzít na cesty, do práce i na dovolenou a masáž si užívat kdykoli a kdekoli. Ergonomický tvar zapříčiňuje, že se odstraňovač vrásek dobře drží v ruce. Spouští se automaticky lehkým tlakem vrchní části na místo na těle, které si přejete namasírovat.

Snadné použití zaručuje i napájení na jednu AAA baterii, která udrží masážní strojek v chodu 7-8 hodin. Pokud i vy si přejete mít krásně rozzářený pohled bez vrásek, vyberte si k jejich redukci odstraňovač vrásek Orava MP-690, který se prodává na internetovém obchodě www.orava.cz za velmi příjemnou cenu 239 Kč.

 

Jak můžete kromě příjemných vibrací oddálit výskyt vrásek na vaší pleti?

–          hodně pijte

–          usínejte na zádech

–          používejte krémy proti vráskám jako prevenci

–          dopřejte si alespoň 1x týdně vypínací masáž obličeje

–          nenoste velké nánosy make-upu

–          používejte kvalitní sluneční kosmetiku

 

Související příspěvky

Spodní prádlo pro teplé letní dny? Vsaďte na bavlnu nebo bambus!

redakce

Rouška a líčení aneb oči v hlavní roli

redakce

Spodní prádlo je základ šatníku

majda

13 komentáře