Domácí oblečení může být pohodlné i slušivé

 

Každý den máme mnoho povinností a starostí, které musíme vyřešit, Po příchodu domů tak chceme mít nejen klid, ale i pohodlí. To ale neznamená, že nám má být jedno, co máme doma na sobě.

 

Doma je doma

Zná to každý. Přijdeme domů po náročném dni v práci, pak bylo potřeba vyzvednout děti ze školy a převézt na kroužek, mezitím nakoupit, vyzvednout děti a dojet domů. Tam uvařit večeři, postarat se o psa, zkontrolovat úkoly a dohnat všechny resty. Málokdo pak tyhle domácí činnosti zvládá v upnutých šatech a na jehličkových podpatcích, většinou se doma převlečeme do něčeho pohodlného. A to právě může být kámen úrazu, protože nejpohodlnější jsou vytahané legíny a seprané tričko o tři velikosti větší. Jsme doma a tam bychom si logicky mohli nosit co chceme. Domácí oblečení ale nemusí vypadat jako vytažené z popelnice. Může být pěkné a zároveň může být pohodlné a příjemné na nošení. Mezi nejoblíbenější kombinace u žen i mužů patří volné kalhoty nebo kraťasy v kombinaci s tričkem.

 

Návštěva nepřekvapí

Pro oblečení na doma většinou volíme to, co už má nejlepší léta za sebou, občas někde dírku nebo vytáhlou nit a třeba i flíček, co už nejde vyprat. Zkrátka to, co jsme vyřadili z nošení na ven mezi lidi. Přitom ještě v minulém století bylo podle pravidel etikety nutné doma chodit patřičně oblečen. Kravatu nebo motýlka už dnes můžete odložit, stejně tak košili a sako. Na doma jsou ideální tepláky

z příjemného materiálu, které nikde neškrtí a přitom dobře vypadají. K nim pak stačí obyčejné tričko a domácí oblečení máte vyřešené. Vyhoďte stará a potrhaná trička a děravé ponožky, i doma vám to může slušet a přitom se nijak neomezíte v pohodlí. Stylové oblečení nepatří jen do ulic, kde nás každý vidí, ale i domů, abychom se cítili dobře a příjemně.

A když nás náhodou překvapí nečekaná návštěva, nemusíme se rychle běžet převléknout nebo se schovávat za dveřmi.

1 komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download