I vysokozdvižný vozík může být pohodlný

 

Tyhle malé a rychlé pojízdné vozíky mají své kouzlo, které většinu z nás vrací do dětství. Většinou má ale realita od vysněných honiček mezi regály dost daleko a spíš než pocit vítězství si z práce odnášíme bolavá záda.

Pohodlné posezení je základem při manipulaci a řízení čehokoli, ať už je to kamion, linkový autobus, osobní auto nebo právě vysokozdvižný vozík. Bez správné sedačky brzy dochází k chronickým bolestem zad, křivení se při sezení u řízení i třeba u televize, špatnému držení těla i ve volném čase a s tím jsou spojené další zdravotní komplikace, které mohou vést až k pracovní neschopnosti. Problémy s pohodlím vyřeší homologované sedačky do vozíků zajišťující vysoký komfort při práci a samozřejmě odpovídají všem náročným kritériím i normám Evropské unie. Potahy na sedačku lze pak také vyměnit a prodloužit tak životnost sedačky.

Svou roli při jízdě a manipulaci s vysokozdvižným vozíkem hrají i pneumatiky. Jejich špatný stav, podhuštění nebo nevhodný typ do konkrétního prostředí mohou ztěžovat ovládání a pohyb vozíku, případně může docházet k nebezpečným situacím a ohrožení pracovníků i nákladu. Kvalitní pneumatiky lze tak vybrat podle typu provozu a také prostředí. V širokém portfoliu výrobců jsou v nabídce pneumatiky na vzv vhodné do prašného nebo naopak obzvlášť kluzkého povrchu či pneumatiky, které nešpiní. Může se to zdát jako drobnost, která nijak neovlivní komfort obsluhy a jízdy na vozíku, změna je vak nejen pro samotného pracovníka velmi výrazná a při výběru vhodných pneumatik právě pro váš provoz můžete zvýšit i jeho bezpečnost.

Stejně jako ve všech ostatních odvětvích, i u malých pracovních strojů jde technologie dopředu a dnešní moderní vysokozdvižné vozíky jen zdálky připomínají jejich nepohodlné a hranaté předchůdce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download