8.5 C
Prague
3.3.2024
MaxiMagazín

Infrasauny – relax i v omezeném prostoru

Oblast wellness bývá při zařizování vlastního bydlení na pořadu dne stále častěji. Mnoho lidí si již uvědomuje souvislost mezi pevným zdravím a omezením stresu, ke kterému mohou domácí wellness prostory výrazně pomoci.

V české provenience patří k nejoblíbenějším metodám domácí relaxace bezpochyby bazény, ale hned na druhém místě se objevují sauny a to v široké škále druhů – od velkoprostorových finských až po úsporné a elegantní infrasauny. A právě ty vám dnes chceme představit.

 11105621

Blahodárné teplo pro vaše zdraví i smysly

Všechny infrasauny pracují s bezpečným kontaktním teplem, které je příjemnější a bezpečnější než to z klasické sauny. Dají se bezpečně regulovat a nepotýkají se ani s příliš vysokou vzdušnou vlhkostí, která není vhodná pro osoby se specifickými zdravotními problémy.

Prohřívání organismu máte v případě infrasauny neustále pod kontrolou a nemusíte se bát žádných vedlejších účinků (například horečnatých stavů), které s sebou pobyt v běžných saunách občas přináší. Všechny zdravotní účinky sálavého tepla ale zůstávají zachovány. Díky němu se vaše tělo snáze zbaví toxinů a dalších škodlivých látek a samozřejmě si posílíte i imunitu.

swiss_cedr_1

Do infrasauny se stačí jen posadit a ihned si začít užívat blahodárné teplo, proudící z jednoho nebo více infrazářičů. Ta nejoblíbenější varianta pracuje se dvěma infrazářiči naplněnými pravým lávovým pískem, které prohřívají tělo sedícího člověka ze dvou směrů a to v oblasti zad a zepředu v úrovni hlavy a hrudníku.

Doporučená doba pobytu se pohybuje okolo 30 minut, ale může být i kratší. Relax a Wellness v bytech není díky infrasaunám omezen jen na velké rodinné domy nebo byty. Díky jejich úspornému designu se vejdou i do nepoužívaného rohu místnosti. Zároveň vypadají dostatečně atraktivně a elegantně, takže bez problémů zapadnou do jakéhokoliv interiéru. Vaší touze po domácí sauně už proto nestojí nic v cestě.  

Související příspěvky

Vánoce jsou pryč, darujte sobě nebo rodině vzpomínkovou fotoknihu plnou svátečních okamžiků

redakce

Zábavná pyrotechnika se nehodí jen na Silvestr

redakce

Jak vybrat golfový set

majda