19.8 C
Prague
24.5.2024
MaxiMagazín

Inspekční kamera do potrubí

Pokud vás trápí zanesený domovní odpad, víte, že je to problém, který jednoduše nesnese odkladu. Musí se vyřešit rychle, nejlépe ještě dnes. V opačném případě je ohrožena bezpečnost objektu a také doposud dobré vztahy se sousedy. Co dělat, když chemie nezabírá a instalatérské pero se také míjí účinkem? Je namístě povolat moderní techniku, protože potřebujete velmi detailně zmapovat celý terén. Neprůchodné potrubí ve vašem RD nebo bytovce vyžaduje bleskový zásah. Videozáznam by mohl poradit, kde jsou přesně potíže. Pak zbývá jediné, zaměřit se na konkrétní místo a konečně jednat. Vždyť v tomto případě platí, že je každá hodina drahá.

Zařízení bude komunikovat v češtině

Co všechno nabídne inspekční kamera do potrubí? Je to spolehlivost, sedmi palcová úhlopříčka a schopnost práce i ve velmi prašném, vlhkém nebo horkém prostředí. Nevadí jí tedy ani vysloveně extrémní podmínky. Problém nepředstavuje ani chlad, dobře si poradí i s hodně rozvětveným potrubním systémem. Úzké trubky? Flexi kabel umí být hodně efektivní i ve značně stísněném prostředí. Nejlepší zprávou je, že zařízení s vámi bude mluvit česky, nikoliv anglicky. Nastavení si proto můžete přizpůsobit rychle a do nejmenších detailů. Není nutné, abyste měli slovník v mobilu a ptali se ho, co který obrat v cizím jazyce vlastně znamená. Díky mobilnímu napájení stačí kameru naložit do kufru auta a dojet třeba i na chatu.

Zasahovat se může i v klimatizaci

Studně, klimatizace, komín, to jsou další zajímavé tři tipy, kde tuto víceúčelovou kameru využít. Rozhodně není určena jen pro odpadní systémy. Nastřádaný záznam si pak můžete stáhnout do PC a jednoduše přehrát, toto video se hodí i profesionálům, kteří budou na místě zasahovat. Pokud vás tato tématika zaujala, bližší informace najdete na cel-tec.cz!

Související příspěvky

Proč se vyplatí investovat do zateplení vašeho stropu?

majda

Jak správně topit dřevěnými briketami?

redakce

ZATEPLENÍ RODINNÉHO DOMU! KTERÝ ZE ZPŮSOBŮ JE TEN NEJLEPŠÍ?

majda