19.8 C
Prague
24.5.2024
MaxiMagazín

Označte dětem oděvy razítky na oblečení

Už jste o nich slyšeli? Razítka na oblečení jsou skvělou vychytávkou. Nemažou se, nerozpíjí, jejich aplikace je jednoduchá a potisk dlouho vydrží.

Jmenovky na oblečení pro děti

I když dnes již nežijeme v době, kdy byl zejména za minulého režimu malý výběr zboží a děcka tak měla spoustu stejných kousků, stejně maminky nakupují oděvy ve stejných řetězcích. Jednak jde o cenově výhodnější kousky, a také věci ze supermarketu či řetězce jsou nejdostupnější. Takže se často stává, že spolužáci mají stejné věci. A nejen oni, i sourozenci. A ti se umí o své kousky pěkně poprat. Nastává tedy moment, abyste si poradili, jak oděvy odlišit. Možností je spousta. Znáte razítko na textil – na oblečení?

Razítko na textil – na oblečení do školky i školy

Razítko na textil je inovativní forma označování jednotlivých kousků oděvů. Může jít o trika, tílka, kraťasy, tepláky, boty, a dokonce i školní potřeby jako penály, sáčky, batohy a další obaly. Orazítkovat tyto předměty můžete vy, klidně ale nechte dítko, ať se zabaví a použije svoji kreativitu. Navíc dítě si bude oblečení posléze víc hlídat, když si s ním dalo takovou práci a samo si na něj natisklo obrázek. A můžeme vás ujistit, že razítka na oblečení jsou zcela bezpečná. Jsou totiž zhotovena z kvalitních materiálů, nejde o žádný nekvalitní plast, který by se rozbil a poranil by dítě. Inkoust se nijak nerozpíjí, nevytéká, neušpiní vám vše kolem. Předmět neobsahuje žádné dráždivé látky, které by například způsobily vyrážky.

Jak vybrat razítka na oblečení?

Je to opravdu jednoduché. Jmenovky na oblečení pro děti si vy sami nebo i vaše dítě sestavíte. Na začátek si zvolíte jeden z několika motivů, pak zvolíte text. Máte dítě ve školce a říkáte si, že toto není nic pro vás, jelikož ratolest neumí číst? Nevadí. Můžete zvolit motiv obrázku. Také je na vás, jaký inkoust vyberete (černý, modrý nebo červený), náplně můžete i měnit.

Razítko jako jmenovka pro děti

Určitě vás zajímá, kdo taková razítka prodává. Firma MAMACHICK. Jde o rodinný podnik, který si dává záležet na kvalitě. Vy si tak můžete objednat razítka pro sebe, klidně se domluvte i s dalšími maminkami, ať uděláte hromadný nákup. Až vám přijdou razítka domů, vrhněte se do práce. Nejprve se vezme oblečení, které se umístí na tvrdý a nesavý povrch. Před označením si tisk nejprve zkuste, abyste věděli, v jaké poloze má obrázek být. Pak udělejte „ostrý tisk“. Po označení doporučujeme vybraný kousek 24 hodin neprat, aby se vám motiv zcela zafixoval. Poté perte oblečení na teplotu cca 40 °C, ať obrázek vydrží, což by mělo být asi po 50 praní. Jde opravdu o kvalitní potisk, který se nijak nerozmaže, nevpije, neumaže ani citlivou dětskou kůži. Jedná se o revoluční pomůcku, která vám ušetří čas a usnadní svízelné situace, když budete potřebovat selektovat oblečení.

Dětská aroma lampa – difuzér doTERRA

Zůstaňme v dětském světě ještě chvíli. Napadlo vás někdy, že by dětský pokoj mohla zdobit aroma lampa? Proč by ne, i pokoj pro malé nezbedy může být fresh. Aroma lama – difuzér doTTERA je skvělou volbou. Jde o voňavou hračku v podobě vláčku, který umí houkat, pouští páru a disponuje i světlem, takže ji využijete i jako lampičku. Jednotlivé vůně lze měnit, co takhle svěží peppermint, sladká mandarinka nebo čistící sprej On Guard doTerra mist? Tato mlha je dezinfekční, což oceníte ve chvíli, kdy se na vaše dítě bude sápat nemoc. Výrobek je zcela bezpečný, má totiž nastavení času na tři, šest nebo dvanáct hodin. Nepřetržitý plný provoz je pak až 6, či 12 hodin při nejnižší produkci mlhy. Vláček je zároveň opatřen bezpečnostním automatickým vypnutím, takže se nemusíte ničeho obávat.

Související příspěvky

Nové trendy ve světě vchodových dveří

redakce

Když duševní zdraví vítězí nad tělem

redakce

Skotská klapouchá kočka: kočka s těžkým osudem

redakce