Jak automatizovat procesy ve společnosti

 

Máte-li svou vlastní společnost, určitě se čas od času zamýšlíte, jak vylepšit procesy, jak je zautomatizovat. Jak být efektivnější, jak ulehčit zaměstnancům, jak být zkrátka zase o krok před konkurencí. V tomto vám může dost pomoci software na míru, který automatizuje některé procesy.

Společnost Memos se věnuje softwaru na zakázku Praha již od roku 2003. V té době začali vyvíjet aplikace na míru pro své klienty. Cílem těchto aplikací je lepší fungování firem a usnadnění práce pracovníkům. Aby se toto podařilo, je klient od začátku součástí týmu pro tvorbu takové aplikace. Jedině vy přesně víte, co potřebujete a jaké procesy chcete automatizovat. Během vývoje můžete vše testovat a s vývojáři rovnou upravovat. Výsledná aplikace musí být nejen funkční, ale také přehledná a uživatelsky přívětivá. To proto, aby s ní vaši zaměstnanci rádi pracovali a aplikace tak byla opravdu efektivní co se týče úspory času i financí.

 

Software na míru

Pokud stále váháte, jestli je Memos tou správnou volbou při vývoji softwaru na míru, nahlédněte mezi jejich hotové produkty, které vyvíjeli. Mezi ty nejvýznamnější patří eWay, což je univerzální CRM systém integrovaný do Microsoft Outlooku. Nebo třeba Redque, který automatizuje zpracování dokumentů včetně exportu a archivace. Technologii pro váš software vybírají vždy až podle povahy projektu.

Pokud se rozhodnete pro vývoj softwaru na míru, specialisté z Memosu pro vás zajistí nejen samotný vývoj, ale pomohou vám také s databázemi a zajistí expertní a systémovou podporu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download