21.3 C
Prague
31.5.2023
MaxiMagazín

Jak na hloubkové čištění koberce!

Čištění koberce u nás doma doprovázely nepříjemnosti, koupila jsem si v drogerii čističe, které označovaly za spolehlivé, ale bohužel jsem nečistoty jen rozpatlala a koberec vyčištěn vůbec nebyl. Po té jsem se rozhodla, že ho přenechám do rukou firmy, která je odborná a ví, co s tím dělat.

Firma, která nám koberec poprvé čistila, zanechala na koberci fleky, které byly ještě horší, než předtím, takže jsme jejich práci reklamovali, ale bohužel nebyli ochotni situaci jakkoliv řešit a vůbec se s námi bavit. Celá tato kauza mě stála hodně času a úsilí o to, aby nám alespoň vrátili část peněz.

Když jsem se o tomto „profesionálním“ vyčištění koberce bavila s kamarádem, tak mi řekl, že jsem mu měla říct, protože zná firmu, která kvalitně koberce vyčistí a má s nimi zkušenosti. Tou firmou byla A SERVIS LIPKA, s.r.o., na kterou mi dal kontakt a já si jejich služby objednala domů, aby zajistili vyčištění koberce. Samozřejmě jsem jim sdělila, co se s mým kobercem stalo, že jsem prvně na nečistoty zasáhla sama a po té firma, kterou jsem považovala za profesionální.

Sami usoudili, že koberec na čištění byla metoda předešlé firmy krátká a použili nespolehlivou extrakční metodu. Vyčištění koberce firmou A SERVIS proběhlo kvalitně a bez problémů, navíc velmi rychle. Nyní už vím, že využívání levných metod čištění koberců není dobrý nápad a už vůbec se do čištění nebudu pouštět sama. Díky chemii, čistícímu stroji a vysavači zajistili precizní práci a já tak mohla znovu používat krásný čistý koberec.

Kvalitní strojové čištění koberců

Kobercovou krytinu jsme před rokem položili do naší kanceláře, jednalo se o zátěžový koberec, na který lidi vstupují ihned z ulice, takže se velmi rychle zašpinil. Chtěli jsme mu dát ještě šanci a objednali jsme si čištění koberce firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o.

02 KOberce 24

Bylo třeba odstranit zatvrdlé nečistoty a mnoho fleků způsobených z bahna a špíny natahané z venkovních prostorů. Už při prvním kontaktu nám velmi záleželo na ceně a vyžadovali jsme nejlevnější metodu, ale upozornili nás, že nabízí pouze strojovou metodu, která je nejdražší metodou z nabízených na trhu od konkurenčních firem. Trochu jsme váhali, ale kalkulaci jsme si přece jen nechali vypracovat.

Opravdu nebyla nejlevnější, ale po pročtení všech pro a proti jsme ji přece jen u A SERVISU objednali. Určitě jsme ale zvolili správnou cestu, protože i strojovou metodou trvalo čištění koberce déle, než jsme si mysleli. Dokonce cyklus čištění opakovali, aby opravdu vše perfektně z našeho koberce odstranili.

Velmi se jim to povedlo díky jejich chemii a kotoučovému stroji, který použili na kartáčování celé plochy koberce. Mám opravdovou radost z celkového výsledku, protože vím, že by se to s extrakční metodou nepovedlo a za ty peníze to určitě stálo. Pro ty, kteří pochybují o tom, že nikdo není schopen odstranit nečistoty z jejich koberce, tak věřte tomu, že této firmě se to podaří. Jsou spolehliví, dodržují termín i čas a jejich zaměstnanci přesně ví, jak s pomůckami zacházet, aby dosáhli nejlepšího výsledku.

Související příspěvky

Nové záclony, koberce a textilní doplňky dodají domovu nové kouzlo

redakce

Vlastní dům se vyplatí! Víte, proč?

redakce

Dodávky mají široké spektrum využití

majda

2 komentáře