Léto je za dveřmi, poskytněte svému domu nejúčinnější izolaci stropu současnosti a šetřete peníze od prvního dne

 

Léto je skvělým obdobím a v rámci oblíbenosti i nejpopulárnějším ročním obdobím. Blíží se čas dovolených, nádherných chvil strávených v blízkosti svých nejbližších a zároveň není třeba dům vytápět. To je sice všechno pravda, ale váš dům by se rovněž neměl přehřívat od rozpálené střechy, pokud vás nechrání izolace stropu, určitě nám dáte za pravdu, že spánek v podkrovních místnostech není zrovna nejpříjemnějším letním zážitkem. Nenechte se limitovat a objednejte si systém Magmarelax, který je vhodný pro všechny typy střech.

V zimní sezóně vám foukaná minerální izolace ušetří až třetinu nákladů spojenou s vytápěním a v létě vás naopak ochrání od přehřívání interiéru. Největší výhodou pak zůstává rychlá doba realizace. Celý proces nezabere více jak 3 hodiny a je až 10 levnější, než jakékoliv jiné dostupné izolační postupy. K realizaci je pak zapotřebí jeden dělník, o kterém nebudete vůbec vědět. Může být izolace stropu příjemnější?

 

Proč je izolace stropu důležitá

Izolace stropu je důležitou součástí navýšení komfortu vlastního bydlení a docílení optimálních klimatických podmínek v průběhu celého roku. V zimě šetří a v létě chladí, asi tak by se dalo ve zkratce poukázat na hlavní přednosti systému Magmarelax. Plocha stropu je v domě úplně největší a dodnes na ní všechny společnosti zapomínaly a bojovaly pouze za kvalitní fasádní zateplení. Není se čemu divit, z podnikatelského hlediska přináší nejvyšší zisk a deklarovaná návratnost v řádě desítek let je pak pro koncového zákazníka prakticky nezjistitelná. Do této doby se může odehrát opravdu vše.

 

Strop je velkým tepelný mostem

Strop je navíc bez otvorů a oken, takže účinek foukané minerální izolace je okamžitý. Ihned po ukončení realizace pocítíte obrovský rozdíl v klimatu. V létě se dům začne příjemně ochlazovat a v zimě naopak do několika minut ohřívat. Strop je největším tepelným mostem, kudy utíká teplo pryč z domu, proč tedy ještě necháváte svůj strop otevřený?

Zateplení stropu systémem Magmarelax je finančně méně nákladné, jelikož platíte pouze za práci a za přesné množství použitého materiálu. Žádné fasádní montáže, omítky či odpadový materiál.

 

Zateplení stropu foukanou minerální izolací porovnejte s fasádním systémem a je vyřešeno

Klasický fasádní systém zabere dělníkům více jak 14 dní čistého času. Je třeba lešení a trpělivosti. Hluk, nepořádek a omezení domácího chodu je patrným důsledkem, bez kterého se zateplení fasády neobejde. Návratnost se pak v nejlepším případě odhaduje na 30 let. Foukaná minerální izolace nezabere více jak 3 hodiny a návratnost očekávejte do 5 let.

Foukaná minerální izolace potřebuje jen několik malých otvorů, jinak se obejde bez stavebních zásahů a bouracích prací.

Pokud vás systém Magmarelax zaujal a máte zájem o bližší informace nebo nezávaznou schůzku, kontaktujte operátory na lince 800 100 533 nebo navštivte internetové stránky www.mojeizolace.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download