Jak se stát majitelem zahraniční firmy během několika hodin

 

Čekání na úřadech, dlouhé fronty, spousta potřebných razítek a dokumentů, nekonečné cesty za úředníky a zdlouhavé čekání na schválení žádostí, asi tak si většina z nás představí snahu založit si firmu na Slovensku. Jde to ale i mnohem jednodušeji.

Chcete podnikat na Slovensku nebo jen rozšířit působnost své stávající firmy? Možná je lepším řešením mít založenou firmu přímo tam, než neustále přepočítávat eura na koruny, bát se účetní chyby a přidělávat si práci s daněním. Nemusíte ani absolvovat popsaný maraton běhání po úřadech, nechte to někoho jiného udělat za vás a přijďte k hotovému. Pokud potřebujete mít firmu na Slovensku, není nic snadnějšího, než využít prodej předzaložených s.r.o. a nemuset tak absolvovat celé úřednické kolečko. Společnosti jsou již založené včetně přiděleného IČO, DIČ a splaceným základním jměním.

Vše funguje velmi jednoduše, ze seznamu předzaložených společností si vyberete a zarezervujete tu, která vás zaujala nebo nejvíce vyhovuje vašim potřebám. Jako sídlo společnosti lze využít virtuální adresu, tedy nemusíte složitě hledat pronájem kanceláře, řešit její vybavení a platit za ni každý měsíc nemalé peníze. Skvělým řešením je tak atraktivní virtuální sídlo Bratislava, kam vám může chodit veškerá obchodní korespondence a samozřejmě můžete využívat bratislavskou adresu jako adresu své firmy. Fyzicky můžete podnikat třeba z hotelu v Tatrách nebo druhého konce světa a nemusíte se tak trápit náklady na provoz kanceláře, kterou vůbec nevyužíváte. Další kroky jsou již jednoduché. Po potvrzení rezervace dodáte potřebné údaje ke změnám, které požadujete, třeba jméno jednatele, oblast podnikání či nový název firmy a domluvíte si datum podpisu smlouvy za přítomnosti notáře. Veškeré dokumenty připravuje advokátní kancelář a vy tak můžete mít svou firmu během několika málo hodin.

Pak už záleží jen na vás, kolik času chcete věnovat propagaci a inzerci, aby se o vás zákazníci dozvěděli a podnikání na Slovensku se vám dařilo.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download