14.5 C
Prague
11.8.2022
MaxiMagazín

Jak se účinně zbavit hemeroidů? Zvolte kvalitní léky na hemeroidy!

Jak se účinně zbavit jednou provždy hemeroidů? Užívejte léky na hemeroidy a zabývejte se i účinnou prevencí. Jaké léky na hemeroidy je vhodné užívat? Poradíme!

Hemeroidy, lépe pak hemoroidy jsou velice nepříjemným onemocnění. Patří však mezi nejčastější vůbec. Obecně je známo, že jimi trpí každý třetí člověk. Vede k nim sedavé zaměstnání, příjem tučných jídel a také cigarety. Jak s nimi účinně bojovat? Především se jím vždy snažte v první řadě předcházet!

Prevence

Abyste předešli vzniku hemeroidů a nemuseli pak používat léky na hemeroidy v době, když už je většinou pozdě, snažte se jejich vzniku předcházet. Nejvíce jimi trpí ženy v průběhu těhotenství a po porodu, největší procento lidí pak trápí proto, že mají sedavé zaměstnání. Nejlepší prevencí je dostatečný pohyb, pravidelný a dostatečný pitný režim a bohatý příjem vlákniny.

medications-257370_640

O co jde

Samotné hemeroidy jsou vlastně zduřelé pleteně cév v okolí konečníku. Zvýšeným tlakem na stolici pak dochází k vývoji a prohloubení samotného onemocnění. Hemeroidy jsou buď vnitřní, nebo vnější. Obecně platí, že vnější se léčit dají snáze. Vnitřní se pak poznají zvýšenou svědivostí konečníku a krvácením. Vnější výstupky v okolí konečníku se mnohdy, když užíváte ty správné léky na hemeroidy, vstřebají úplně. Stačí jen pravidelně užívat doporučené masti nebo čípky, které jsou volně prodejné ve Vaší lékárně. V případě, že se Vaše nepříjemné onemocnění stupňuje, neváhejte zajít ke svému lékaři. V nejhorších případech, kdy už volně dostupné léky na hemeroidy nepomáhají, je možné přistoupit k invazivnímu řešení.

Poraďte se

Využijte možnosti online poradenství internetové lékárny Pilulka.com. Odborně vyškolený personál ví, jak je toto onemocnění nepříjemné a proto Vám dokáže diskrétně a citlivě poradit a pomůže zvolit nejúčinnější mast, čípek, či doporučí jiné řešení. Zapomeňte na bolest a nepříjemné svědění, vše se dá řešit! Jednou pro vždy bezbolestnou metodou!

Související příspěvky

Klimatizace pleti nesvědčí – jak eliminovat následky?

redakce

Bolí vás záda? Vyzkoušejte zdravotní cvičení!

majda

Calvin Klein nebo Tommy Hilfiger? Světové značky snad nikdy nebyly dostupnější

redakce