Jak si užít relaxaci a erotiku během návštěvy Prahy? Zkuste erotickou masáž!

 

Máte naše stověžaté hlavní město spojené především s návštěvou památek? To je opravdu velká škoda, jeho klikaté uličky totiž dokáží být mnohem zajímavější a tajemnější, a vůbec přitom nemusíte čekat na večerní soumrak. Navštívit Prašnou bránu, prohlédnout si Orloj… a vše doplnit špetkou erotického vzrušení. Líbil by se vám takový cestovní itinerář?

Tak si ho dopřejte se vším všudy. Luxusní erotický masážní salón Erotic massage salon – LUXURY Prague leží od památkových vycházkových tras coby kamenem dohodil, a přitom jen málokdo o jeho existenci ví. Zasvěcení sem přicházejí s vidinou jiskřivě erotického vzrušení, ti méně znalí jen nezúčastněně procházejí kolem…

 

Vstupte a vyberte si z lákavé nabídky

Zasvěcených však poslední dobou přibývá, i proto doporučujeme rezervovat si termín předem na internetových stránkách, kde si můžete zrovna vybrat i tu nejlepší, nejsvůdnější a nejvybavenější masérku, která vám padne do oka. Zrzka? Blondýnka? Brunetka? Dvě masérky nebo dokonce masér? Nic z toho není problém.

A stejně pestrý je i repertoár nabízených erotických masáží. Klasiku tu trumfuje třeba svůdně orientální tantra, pracující se všemi smysly, nekonečně vzrušující nuru, při níž se vaše nahá těla dotýkají opravdu úplně všude nebo třeba luxusní sultánská mýdlová masáž, díky níž se rázem ocitnete v hammamu obklopení nekrásnějšími odaliskami.

 

Chuťovky pro opravdové fajnšmekry

Nespokojíte se s málem? Pak určitě uvítáte možnost doplnit jednotlivé masáže o další pikantní chuťovky. Je libo vzrušující lesbishow, svádivý striptýz, foot fetish nebo třeba masáž prostaty či vyvrcholení za pomoci tenga egg? Vyberte si tu nejlepší kombinaci přesně pro sebe a na závěr si dopřejte relax třeba ve vířivce nebo vyhřáté sauně Ještě stále vám připadá výletování po památkách nudné?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download