0.8 C
Prague
24.1.2021

Známe cestu k rychlé úspoře v oblasti snížení záloh za vytápění

Zima je doprovázena citlivou změnou klimatických podmínek. Teploty pod bodem mrazu nutí k navýšení produkce tepelné energie, ale ta je každým rokem dražší a letos tomu nebude jinak. Rodinným domům s dosluhující izolací začínají krušné chvíle, ovšem nevyhnou se ani těm, co svůj dům opatřili klasickým fasádním zateplovacím systémem.

Správné nastavení časového harmonogramu vytápění dle potřeb rodiny nebo důslednost při zavírání kohoutu na radiátoru bohužel nestačí. Pokud je váš dům po výměně oken a v okolí jsou ještě patrné důkazy po čerstvě dokončené fasádní zateplovačce, jste na dobré cestě, ale stále nemáte vyhráno. Pojďme si představit skutečného odborníka na českém trhu vystupujícího pod názvem IP Polná. Je tomu už více jak 20 let, co zdejšímu trhu představili skandinávský systém Magmarelax a společně s ním i efektivní možnost důsledného zateplení stropu, střech a podlah v prostorách půdy.

 

Nejlepší výsledky pod taktovkou systému Magmarelax

Izolační systém Magmarelax je v porovnání s ostatními dostupnými izolačními systémy jasným favoritem. Předkládá okamžitou efektivitu a hospodaření s tepelnou energií od prvního dne po ukončení rychlé realizace. Ta ve většině případů nezabere více jak několik málo hodin. Navíc není třeba více jak jednoho zkušeného řemeslníka, který bez jakéhokoliv nepořádku provede celou operaci ke zdárnému konci. Ihned po ukončení prací se v místnostech zvýší pocitová teplota o několik stupňů. Jde o to, že systém Magmarelax se zaměřuje na nejcitlivější místo domu a zabraňuje průniku vyprodukovaného tepla stropem.

 

Výměna oken ani zateplená fasáda nedokáže to, co systém Magmarelax

Výměna starých dřevěných oken za nová plastová? Samozřejmě, že se majitel dočká určitého výsledku, ovšem úspora jednoho procenta ho při částce služby okolo 30 000 Kč vyjde na nemalé peníze. Náklady se totiž sníží asi jen o 8,8 % a to nepočítáme návratnost, která přesahuje více jak 10 let.

Izolace fasády je z investičního pohledu nejdražším způsobem. Návratnost se odhaduje i na 30 a více let dle náročnosti realizace a jedno procento úspor vyjde na 5,5 tisíc Kč.

Izolace stropu systémem Magmarelax vychází nejhospodárněji a nabízí celkem rychlou a efektivní výpomoc, která je hmatatelná již po první sezóně. Navíc je toto cenově dostupné řešení s návratností do 5 let vhodné pro jakýkoliv typ budovy.

 

Systém Magmarelax a co od něj očekávat

Pro své výborné výsledky se izolace stropu systémem Magmarelax dostává do stále většího popředí zájmu. Společnost IP Polná pak představuje nejrychlejší cestu k okamžité realizaci. Foukaná minerální izolace slouží k dokonalé izolaci stropu a podlah bez tepelných mostů. Unikátní směs foukaného minerálu poskytuje dodatečné zateplení stropních konstrukcí pultových střech, dutých stropů i dutých stěn panelových domů.

Skandinávská technologie dokáže nastavit okamžitou třetinovou úsporu tepla, a tím snížit celkové náklady za vytápění od prvního roku používání. Kromě toho se připravte na výrazně příjemnější klima v interiéru a když k tomu přidáme dobu realizace nepřekračující pár hodin, máme jasného vítěze.

Pro více informací navštivte stránky společnosti na webové adrese http://www.mojeizolace.cz.

Související příspěvky

Zamilujte si dřevo v interiéru i vy!

majda

Dokonalá terasa? Stačí nepodcenit tři klíčové faktory!

redakce

Ať je léto či zima, s MAGMARELAXEM je vždy vše prima!

majda