Jaké prodloužení zvolit?

 

Vlasy jsou největší pýchou ženské krásy. Ne každé ovšem příroda nadělí hustou a zdravou kštici. Pokud vlasy i přes veškerou snahu nerostou, stojí za tím genetika, se kterou se však bojovat nedá. I proto mnoho žen zvolilo přístup, že co příroda nenadělila, to si prostě koupí.

Prodlužování vlasů se těší velké oblibě, ovšem otázkou je, jakou metodu zvolit, aby pro vás byla ta pravá?

 

Jemné či řídké vlasy

Řídké vlasy jsou noční můrou téměř každé ženy. Na zvětšení objemu existuje velká spousta přípravků, které by měly podpořit růst vlasů a zarůstání lysinek. Pokud ovšem nemáte geneticky dáno, žádný olejíček, maska ani výživový doplněk vám příliš nepomůže. O moc lépe na tom nejsou ani majitelky jemných vlasů. I když je mohou mít poměrně husté, díky jemnosti nedrží tvar a působí dojmem, jako by jich bylo málo. Pokud se potýkáte s těmito problémy a chcete je vyřešit zahuštěním či prodloužením vlasů, volte metodu, která má co nejméně viditelné spoje. Nejvhodnější je keratin, který je účinný a téměř neviditelný. Naopak se vyhněte vlasovým páskům či micro rings, které by přes prořídlé vlasy byly vidět nebo by po jemných vlasech klouzaly a padaly. Prodloužení keratinem je chemickou metodou za tepla a vyznačuje se právě jemnými spoji a přirozeným efektem.

 

Normální či husté vlasy

Při prodloužení normálních nebo hustých vlasů je víceméně na vás, kterou metodu zvolíte. Každá má své klady i zápory. Pokud chcete prodlužovat pomocí pramenů, vhodná je metoda keratin nebo micro rings. Jak už jsme psali výše, keratin má téměř neviditelné a pohodlné spoje, avšak nasazovaní je zdlouhavé. Při metodě micro rings se prameny nasazují pomocí kovového kroužku a poté stlačí kleštěmi. Spoje jsou viditelnější než u keratinu a ze začátku jdou i cítit, avšak vlasy máte nasazené bez pomoci chemie. Dalším oblíbeným typem je prodloužení pomocí vlasových pásků tape in. Jedná se o nejrychlejší a nejšetrnější způsob permanentního prodloužení vlasů. Výhodou je, že vlasy jsou na cca pěticentimetrových páskách, které se k sobě lepí sendvičovou metodou. Tím pádem výsledek působí velmi přirozeně, protože se vlasy „nepramínkují“. Avšak spoje, ačkoliv jsou pohodlné, jsou dost viditelné.

Před výběrem, jakým způsobem si zdokonalíte svoje vzezření a pustíte se o zkrášlování vašich vlasů, si nejdříve zjistěte co nejvíce informací, ať si vyberete metodu přesně na míru vašim vlasům i vašim představám.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download