15.8 C
Prague
31.5.2023
MaxiMagazín

Když vám názor praktického lékaře nestačí

Stejně jako v každém povolání, existují i lékaři, kteří se dělí na špatné, průměrné a dobré. Vaše zdraví je ale to nejcennější, co máte, proto byste při výběru lékaře měli být důslední. Špatný lékař totiž v mnoha případech špatně odhadne daný problém, nedostatečně se mu věnuje, a vám může způsobit následky na celý život. Pokud máte špatnou zkušenost s konvenčními lékaři i vy, nespoléhejte se pouze na jejich názor a prozkoumávejte medicínu i z jiných stran, než je váš praktický lékař. Jaké jsou možnosti?

Mezi jednu z mnoha možností patří specializovaná centra zdraví, která váš zdravotní stav nezkoumají pouze otázkami na vás, ale používají k tomu speciální techniky, mezi které se například řadí diagnostika podle jazyka, diagnostika zdravotního stavu Metatron, nebo diagnostika plosek nohou, která jsou inspirovaná čínskou medicínou.

 

Diagnostika podle jazyka

Tato metoda vám může pomoci zjistit, které orgány vašeho těla jsou nemocné. Při vyšetření se vám bude věnovat odborník, který zkoumá povlak, suchost, rýhy i okraje jazyka. Díky tomu dokáže určit jaký je váš zdravotní stav, určí poruchy orgánů, doporučí vám vhodnou léčbu, řekne co je pro vás dobré a co ne. Diagnostika z jazyka trvá pouze pár minut a většinou se kombinuje s dalšími vyšetřeními.

 

Diagnostika zdravotního stavu Metatron

Váš kompletní zdravotní stav vám kromě diagnostiky podle jazyka dokáže rozpoznat i diagnostika zdravotního stavu pomocí přístroje Metatron Hunter. Jedná se o nejvyspělejší diagnostiku, která může odhalit různé nemoci i parazity. Paraziti v lidském těle jsou špatně rozpoznatelní, díky přístroji Metatron Hunter však mnohem lépe poznáte, co vás může trápit. Tento typ diagnostiky přesně a rychle odhalí příčinu vašich zdravotních problémů, které mohou způsobovat viry, bakterie, paraziti a patogeny. Vyšetření pomocí diagnostiky přístrojem Metatron Hunter je bezbolestné a neinvazivní a nabízí jej pouze pár vybraných klinik v Evropě. A jak vyšetření probíhá? Na hlavu na oblast spánků se vám umístí senzory ve tvaru sluchátek. Vyšetření probíhá vsedě, nemusíte se nikde svlékat nebo prosvěcovat. Biorezonance, která je základem vyšetření, probíhá nejprve automaticky, poté se přechází do manuálního ovládání, aby se dobře prohlédly všechny orgány. Vše probíhá za neustálé konzultace s klientem, který může vidět výsledky na velkém monitoru.

Kompletní zdravotní vyšetření lokalizuje patologická ložiska, která vám způsobují potíže a poškozují vaše orgány. Vyšetření v sobě kombinuje kontrolu tkání i buněk. Z výsledků vám také vyšetřující lékař vysvětlí, jak moc je vaše tělo zasaženo viry, bakteriemi a parazity, a doporučí vám další způsob léčby včetně změny stravy a návyků.

Související příspěvky

3 klíče k vysněné postavě

redakce

Kyselina hyaluronová pro vaši krásnou a zdravou pleť

redakce

Co by nemělo chybět v domácí kardio zóně?

redakce