Jakým způsobem vybrat skvěle padnoucí pánskou košili

 

Pánové se při výběru košile drží osvědčeného pravidla a volí až o dvě čísla větší kousek. Při tom většina z nich ani netuší, že se pod touto oblastí přesného určení skrývá mnohem více, než jen konfekční velikost. V tomto článku se podíváme, jak se taková pánské košile vybírají a na co se při nákupu zaměřit v tabulce velikostí.

 

Velikost límečku

Pánské košile jsou rozdělené do několika sekcí. Důležitost klademe i na velikost límečku, který by měl přiléhat po celém obvodu krku. Neměl by však vytvářet pocity útisku. Pod límeček zasuňte dva prsty bez použití zbytečné síly. Pamatujte, že volný nebo těsný límeček se okamžitě podepíše na celkovém vzhledu.

 

Pánská košile na tělo nebo ne

Je správné, aby pánská košile byla o dvě čísla větší nebo se řídíme pravidlem vycházejícího z pohodlnosti? Pánské košile obepínající tělo působí modernějším dojmem, než volné prostory kolem celého pasu. Obepnutí paží a trupu je pak pro dosažení těchto výsledků nepostradatelným prvkem. Za žádných okolností se kolem knoflíčků nesmí tvořit vrásky ani poodhalovat prostory s holou kůží. Těsnost volte opravdu s maximálním důrazem na pohodlí a celkový vzhled.

 

Délka rukávu pánské košile

Důležitým znakem správného výběru je délka rukávu. Tu si zkontrolujete klasickým upažením, kdy se manžeta košile dotýká kořenu palce. Přesně podle tohoto ukazatele poznáte, že jste na dobré cestě.

 

Celková délka pánské košile

Při určení ideální velikosti vycházíme ze stylu oblékání. Pokud si košili zasouváte za opasek do kalhot, tak musíte zvládnout zadní a přední díl košile spojit v místech rozkroku. Tato velikost se pro vás stane garancí, že se v žádné z obvyklých pozic nevyhrne a vy tak neodhalíte své spodní prádlo.

A kde takové košile s detailním popisem velikostí a ve značkové kvalitě pořídit? Podnikněte návštěvu do virtuálního prostoru online obchodu moda-pradlo a vyberte si jednu z mnoha košil za senzační ceny..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download