Originální hedvábné šátky jsou dokonalý doplněk

 

Alespoň jeden hedvábný šátek by neměl chybět v šatníku žádné ženy, dokážete s ním zázraky. Šátky jsou nejuniverzálnějším a nejvariabilnějším módním doplňkem, je jen potřeba se naučit, jak na ně.

Hedvábí je přírodní materiál, který působí luxusně a dokáže se přizpůsobit okolní teplotě. V létě příjemně chladí, v zimě zahřeje. Existují stovky kombinací, s čím a jak šátek nosit, a není snad na světě oblečení, ke kterému by neladily. Navíc každému outfitu dodají nádech jedinečnosti a elegance. Můžete si s nimi hrát, naučit se svůj originální způsob vázání efektních uzlů nebo jen tak ležérně omotat kolem krku. Ručně malované hedvábné šátky zaujmou na první pohled a i obyčejné jednobarevné tričko povýší na model z přehlídkových mol. Šátek se díky svým rozměrům může proměnit i na originální kabelku přes rameno, chladivý pléd nebo ozdobný náhrdelník. Záleží jen na tom, jak a kde se sváže uváže nebo zamotá.

Výtvarnice Jana Petříková ve své návrhářské dílně maluje na hedvábné i bavlněné šátky s nadšením  a láskou sobě vlastní. Pod jejíma rukama na šátcích rozkvétají květiny i ožívají ptáci. Inspiruje se přírodou a ročním obdobím, v zimních motivech tak převládá chladná modrá, zatímco jarní abstrakce hýří barvami. Na www.modni-tricko.cz najdete nejen šátky, ale i ručně malovaná trička, tuniky a mikiny z její dílny. A když chcete opravdu jedinečný kousek podle vašich představ, ani to není problém. Výtvarnice vám na přání namaluje na šátek cokoli si vymyslíte a zkombinuje barvy i obrazy do té nejkrásnější podoby.

Hedvábné šátky jsou nejen úžasným doplňkem, ale také univerzálním a přitom luxusním dárkem. Žádná žena mu neodolá, a nezáleží na tom, zda je to blízká kamarádka nebo vážená obchodní partnerka. Hedvábný ručně malovaný šátek je vždy sázkou na jistotu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download