8.5 C
Prague
21.4.2024
MaxiMagazín

Japonská garážová stání za poloviční cenu do konce roku

Čas je neúprosně tlačen k posledním okamžikům tohoto roku a společně s ním se do své poslední fáze dostává i mimořádná akce společnosti Hobbytec. Pokud ještě přemýšlíte o výstavbě parkovacího místa a hledáte alternativní řešení k běžné garáži, využijte polovičních slev na přístřešky pro auta v mimořádné kvalitě. Akce je platná pouze u vybraných modelů z rozsáhlého portfolia. Sleva však není to jediné, na co lze nákupem dosáhnout. K přístřeškům nyní obdržíte i montáž zdarma, čímž vám odpadnou starosti s realizací. Profesionální řemeslníci vám přístřešek na auto zkompletují v rychlém sledu bez jediné chyby.

 

Přístřešek pro auto PJR

Hliníkový přístřešek modelového označení PJR je součástí probíhající akce. O třetinu snížená cena. Samonosná konstrukce mimořádně odolného krytí pro vůz není třeba kotvit, takže se při jeho kompletaci obejdete bez výkopové práce. Váháte? Možná vás přesvědčí zajímavý dárek v podobě zahradního ohřívače, který získáte v rámci akce zcela zdarma. Využijte této skvělé nabídky a pořiďte si přístřešek pro auto v originálním zpracování oblíbeného japonského stylu.

Přístřešek pro auto PJF

Výrazné slevy se dočkáte i u druhého přístřešku pro auto v originálním japonském stylu. Hliníkový přístřešek je k dispozici za 2 třetiny z původní ceny. Prémiová kvalita konstrukce a odolnost střešní krytiny je dokonalou kombinací k vytvoření bezpečného úkrytu vašeho vozu. Přístřešek je navržen tak, aby odolal všem klimatickým změnám a zároveň působil elegantním dojmem.

Japonský přístřešek PJF si lze objednat ve dvou variantách. Ty nabízejí parkovací místo pro jedno nebo dvě vozidla současně. Bez nutného kotvení k pevnému základu, ho můžete postavit na libovolné místo. Následně se toto místo promění v bezpečné a pohodlné parkovací místo na desítky let dopředu. Poznejte kvalitu certifikovaných modelů, které si získaly popularitu po celém světě.

Pokud by vás zajímaly informace o modelech, na které se vztahuje akce montáže zdarma, navštivte internetové stránky výrobce na webové adrese www.hobbytec.cz.

Související příspěvky

Přístřešek na auto nechrání jen před poškozením

majda

Připravovali jsme se na Dakar

redakce

Až 30 % Čechů za volantem spěchá, zjistil průzkum Nextbase. Téměř čtvrtina přitom porušuje předpisy

redakce

1 komentář