1.9 C
Prague
9.12.2023
MaxiMagazín

Japonská garážová stání za poloviční cenu do konce roku

Čas je neúprosně tlačen k posledním okamžikům tohoto roku a společně s ním se do své poslední fáze dostává i mimořádná akce společnosti Hobbytec. Pokud ještě přemýšlíte o výstavbě parkovacího místa a hledáte alternativní řešení k běžné garáži, využijte polovičních slev na přístřešky pro auta v mimořádné kvalitě. Akce je platná pouze u vybraných modelů z rozsáhlého portfolia. Sleva však není to jediné, na co lze nákupem dosáhnout. K přístřeškům nyní obdržíte i montáž zdarma, čímž vám odpadnou starosti s realizací. Profesionální řemeslníci vám přístřešek na auto zkompletují v rychlém sledu bez jediné chyby.

 

Přístřešek pro auto PJR

Hliníkový přístřešek modelového označení PJR je součástí probíhající akce. O třetinu snížená cena. Samonosná konstrukce mimořádně odolného krytí pro vůz není třeba kotvit, takže se při jeho kompletaci obejdete bez výkopové práce. Váháte? Možná vás přesvědčí zajímavý dárek v podobě zahradního ohřívače, který získáte v rámci akce zcela zdarma. Využijte této skvělé nabídky a pořiďte si přístřešek pro auto v originálním zpracování oblíbeného japonského stylu.

Přístřešek pro auto PJF

Výrazné slevy se dočkáte i u druhého přístřešku pro auto v originálním japonském stylu. Hliníkový přístřešek je k dispozici za 2 třetiny z původní ceny. Prémiová kvalita konstrukce a odolnost střešní krytiny je dokonalou kombinací k vytvoření bezpečného úkrytu vašeho vozu. Přístřešek je navržen tak, aby odolal všem klimatickým změnám a zároveň působil elegantním dojmem.

Japonský přístřešek PJF si lze objednat ve dvou variantách. Ty nabízejí parkovací místo pro jedno nebo dvě vozidla současně. Bez nutného kotvení k pevnému základu, ho můžete postavit na libovolné místo. Následně se toto místo promění v bezpečné a pohodlné parkovací místo na desítky let dopředu. Poznejte kvalitu certifikovaných modelů, které si získaly popularitu po celém světě.

Pokud by vás zajímaly informace o modelech, na které se vztahuje akce montáže zdarma, navštivte internetové stránky výrobce na webové adrese www.hobbytec.cz.

Související příspěvky

Jak vybrat vhodný operativní leasing?

redakce

Do zelených hor, k Máchovu jezeru nebo třeba poznávat vinařské oblasti, můžete v obytné dodávce

redakce

Izolace kapoty motoru

majda

1 komentář