-0.6 C
Prague
2.12.2020

Jak poznat kvalitní bazar stavebních strojů?

Jak si vybrat skutečně kvalitní bazar? Projděte si základní prvky, které musí dobrý bazar splňovat. Mimo ověření kontaktních údajů v databázi Ares nebo Obchodním rejstříku a pročtení případných recenzí na internetu je dobré se řídit následujícími radami.

 

Podle jakých kritérií vybírat bazar stavebních strojů? Vsaďte na osobní kontakt.

Při koupi bazarového stroje není vhodné kupovat stroj pouze na internetu. Bazar by Vám měl nabídnout možnost předvedení stroje, případně si jej můžete zkusit i vy sami. Tak předejdete případným nesrovnalostem. Základní podmínkou pro dobrý bazar stavebních strojů je fakt, že kromě e-shopu nabízí právě možnost osobního kontaktu a fyzického vyzkoušení. Dále je dobré, pokud vám následně stroj dovezou až na Vámi zvolené místo určení.

Použité stavební stroje a příslušenství

Dobrý bazar nabízí i mechanizaci a použité náhradní díly. Můžete tak pořídit například pneumatiky, lopaty, paletizační vidle či náhradní díly. Použité stavební stroje by měly být vždy prověřené. Vyhněte se bazarům, které pouze zprostředkovávají prodej strojů bez toho, aniž by je sami vykupovali. Možnost výkupu pak oceníte i v případě, že byste rádi prodali také Váš stroj, který již nepotřebujete. Ideálně zvolte bazar, který vám dá peníze na ruku a Váš stroj odveze na své náklady.

Nejlepší je bazar, který stavební stroje také vykupuje.

Vždy se hodí, pokud vámi zvolený bazar stavební stroje nejen prodává, ale také sám vykupuje. Bazary, ke kterým se rádi vrátíte, vám tak dovolí i prodej vaší techniky. Na českém trhu existují i top bazary, u kterých si domluvíte prodej vašeho stroje a oni vám jej na své náklady odvezou. Následně pak když si vyberete stroj, bude vám opět dovezen až na Vaše místo určení.

Pohlídejte si kvalitu zvoleného bazaru. Jedině tak se vyhnete nepříjemnostem spojeným se ztrátou svých financí.

Související příspěvky

Je pro jízdu ve městě lepší kolo, elektrokolo nebo skútr?

redakce

Dejte vaší garáži nový kabát!

redakce

Jak po absolvování autoškoly přežít první rok na silnici?

majda