Kde koupit dárek k narozeninám pro tatínka?

 

Blíží se kulaté narozeniny Vašeho tatínka a rádi byste mu se zbytkem rodiny nadělili dárek, který mu udělá obrovskou radost? Nechejte si poradit od Firmy na zážitky a věnujte poukázku na některý z adrenalinových zážitků. Tipy na originální dárky k narozeninám můžete čerpat zde www.firmanazazitky.cz/netradicni-darky/.

 

Splňte oslavenci sen jízdou ve Ferrari

Sportovní zážitky chytnou u srdce každého, kdo vyhledává ve svém volném čase trochu vzrušení. Pro mnohé tento typ zážitků představuje způsob, jak posunout hranici odvahy o kousek dál a přitom si užít spoustu legrace. Snad každý muž alespoň chvíli snil o projížďce v silných motorových vozech a jistě jste alespoň jednou slyšela se o tom zmínit také Vaše tatínka. Kulaté narozeniny jsou vhodnou příležitostí, jak mu tento dávný sen splnit. Vytoužený sen o jízdě ve Ferrari se tak může proměnit v realitu. Na jízdě ve Ferrari 488 Spider Vás bude fascinovat rychlost i možnost řídit takto moderně vybavený vůz. Z rychlosti nula umí Ferrari 488 Spider během tří vteřin zrychlit na stovku.

 

Jízda Hummerem jako dárek

Další možností, jak udělat radost narozeninovým dárkem, je projížďka terénním vozem Hummer. Poprvé byl tento terénní vůz prověřen americkou armádou při boji v Perském zálivu. Divoká jízda Hummerem 2 v 1 Vám umožní vcítit se do kůže závodníků Rallye Dakar a dokonce si vyzkoušíte na vlastní kůži řízení Hummeru H2. Kromě toho se projedete na korbě vojenského vozu H1.To je pouhá ukázka adrenalinových zážitků, které je možné darovat nejen k narozeninám, ale také k dalším nejrůznějším příležitostem. Věnovat však můžete také některý z gurmánských nebo wellness zážitků. Spoustu zábavy si užijete rovněž během únikové hry The Chamber.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download