Podzimní svatba? Romantika a originalita v jednom!

 

Pokud se chystáte oficiálně slíbit své drahé polovičce svou věrnost až do konce života, je zapotřebí zařídit velkou spoustu věcí. Jednou z těch klíčových je stanovení data, kdy se svatba uskuteční. Zatímco mnoho snoubenců volí jaro či léto, někteří jednoznačně volí podzim. Skrývá totiž neuvěřitelný potenciál. Barevné listí, chladnější počasí a zejména jedinečná atmosféra může z obřadu i hostiny vykouzlit nezapomenutelný zážitek.

 

Inspirace přírodou

Důvodů, proč si vybrat svůj svatební den právě na podzim, existuje více. Jedním z nich je nádherně zbarvená příroda. Proč tak z podzimu neudělat hlavní svatební téma? Než se však pustíte do dekorace, je třeba zvolit vhodný prostor, kde se bude obřad i hostina odehrávat. Na podzim může ještě panovat docela teplé počasí, překvapit vás však může i déšť. Proto je vhodné, pokud si přejete mít hostinu venku, zajistit i prostor, kam se případně mohou jít hosté schovat. Ideální je tak například restaurace se zahrádkou, zahrada s krytým prostorem apod. Pokud už máte místo vyřešené, můžete se pustit do dekorací. Zkuste zapojit fantazii a využít maximálně to, co nabízí příroda. Zkuste nasbírat kaštany a spolu se svázaným listím ve váze ozdobit stoly. Nebonatrhat jeřabiny či šípky a vytvořit z nich řetězy na zavěšení. Cedule se jmenovkami mohou být vyryté do kůry, kousku dřeva nebo mít tvar listu. Využijte také toho, že je brzy tma a podpořte romantickou atmosféru světly! Žárovkový řetěz ve skleněných lahvích, svícny, závěsné lucerny či lampiony – to vše udělá váš den nezapomenutelným!

 

Oblečte se do podzimu

Podzim je také ideální období pro všechny nevěsty, které neláká představa svatby v bílých šatech. Protože podzimu dominují teplé barvy, můžete do nich sladit i barvu svých svatebních šatů! Co takhle vyzkoušet výraznou vínovou, zářivou červenou či oslnivou zlatou? Nebo raději dáte přednost decentním jemným barvám – jako je meruňková, světle růžová či krémová? Nezapomeňte také na svatební obuv a jiné doplňky. Do stejných barev slaďte také ženichův pánský svatební oblek. Nebo alespoň kravatu či motýlka.

A jak si představujete vaši svatbu?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download