17.8 C
Prague
16.6.2021
MaxiMagazín

Kde si vyzkoušet retro bydlení v roubence na vlastní kůži?

Roubenky a srubové domy na nás dýchají svou elegancí a nadčasovostí a o jejich výhodách už byl napsáno mnoho a mnoho kvalitních stran zajímavého textu, jako je ten dnešní. Ale rozhodnout se pro stavbu roubenky jen na základě „čteného“ nebývá tak jednoduché. My však spolehlivě víme, kde si můžete jedinečnou atmosféru dřevostaveb vyzkoušet na vlastní kůži.

 

Bydlení, které pečuje nejen o vaše zdraví

Dřevo se může pochlubit dlouhým seznamem pozitivních vlastností. Na první místě určitě musíme jmenovat tepelně-izolační stálost, která udržuje v dřevostavbách příjemné klima během celého roku. V létě se tak můžete těšit z příjemného chládku, v zimě zase z hřejivého tepla. Navíc dýchá, takže uvnitř udržuje příznivou vlhkost vzduchu okolo 40-60%, při níž se nedaří zárodkům plísní ani jiných škodlivých mikroorganismů. A jako bonus do sebe poctivý masiv umí nasávat nejrůznější nepříjemné pachy a zútulňuje tak bydlení ještě o něco více.

Dřevo je také velice dekorativní. Nemusíte ho ukrývat pod omítku – uplatní se jako nevšední solitér, aniž by ztratilo na odolnosti. Postará se o vytvoření té správné atmosféry, která má v útulném bydlení nakonec být.

Vyzkoušejte si, jak se vám bude bydlet v naší roubence!

Je to snadné! Martin Roubal totiž své roubenky nejenom staví, ale také nabízí pro prožití jedinečné dovolené přímo uprostřed Krkonoš. V současné době tu stojí hned čtyři, obklopené půvabnou horskou přírodou. Nechte se okouzlit třeba roubenkou Brusírna se saunou, venkovním koupacím sudem nebo zcela vybaveným vinným sklípkem. Zjistěte, jak skvěle sluší tradiční architektuře zásnuby s moderními technologiemi v čele s podlahovým topením a stylovou koupelnou, určenou pro skutečně kvalitní odpočinek po náročných túrách. Zaposlouchejte se do opravdu příjemné hudby blízkého horkého potůčku a získejte nezapomenutelné zážitky z dovolené, díky kterým se sem budete rádi vracet.

Související příspěvky

LED tobogán

redakce

Kde koupit dárek k narozeninám pro tatínka?

redakce

Zábavná pyrotechnika se nehodí jen na Silvestr

redakce

1 komentář