Když nosí tátové

 

Co by se ještě před pár lety zdálo být nemyslitelné, je dnes naprosto běžným jevem naší společnosti. Roli chův a opatrovnic se často ujímají tatínci a nezdráhají se k tomu používat i nosící techniku. Nestydí se dítě usadit do nosítka nebo navázat do šátku a vyrazit do ulic mezi lidi. Moderní otec se nebojí, že by se stal terčem posměchu. Správný otec totiž ví, že nošení je nejlepší způsob, jak se přemístit z bodu A do bodu B a mít dítě neustále při sobě.

Nošení dětí boří mýty, které ještě donedávna společnost rozdělovaly. Zatímco pro dámy je to již běžná záležitost a každá druhá máma je nosičkou, pánové ještě nedávno takové nadšení nesdíleli. Poté, co komfort a jednoduchost nosítek jednou vyzkouší, budou se k nim vracet stále častěji. Muž je především pragmatik a jakmile na vlastní kůži otestuje, že není třeba všude tahat kočár, je ve všech směrech vyhráno.

 

Nosítka sbližují

Tatínek ocení nosítko jakožto pomocníka, který je stále po ruce, je skladný a flexibilní, nevyjímaje skutečnost, že jeho pořízení nestojí majlant. Někteří tátové prý při nošení pocítí i nepopsatelnou blízkost, kterou nikdy předtím se svým dítětem nepocítili. Kdyby měli prsa, mohli by i kojit a ve skrytu duše litují, že je nemají.

 

Děti tatínky milují

Vědecké poznatky navíc připouštějí, že ty nejmenší děti jsou v úvazech u tatínků dokonce klidnější, neboť na jejich hrudi necítí mléko a nejsou vzteklé, že se k němu nedostanou. Když tátové nosí, děti to milují. Společnost by měla toto silné pouto „těla na tělo“ podporovat.

 

Za zkoušku nic nedáte

Než nosítko tátovi koupíte, může si ho sám vyzkoušet v půjčovně nosítek. V půjčovně ZkusNositko je k dispozici sto nosítek od pětadvaceti různých výrobců. Nosítka si můžete zapůjčit na libovolný počet dní, půjčuje se vždy oproti vratné kauci. Ceny jsou více než symbolické.

Do nosítka je vhodné děti oblékat do funkčního oblečení. Navštivte e-shop https://www.zkusmerino.cz/ pro velký výběr dětského oblečení z merino vlny.

ZkusNositko.cz
K Hádku 1576/12
Praha-Dubeč
107 00

Tel: 777 534 728
Email: info@zkusnositko.cz

https://www.zkusnositko.cz/

1 komentář

  1. Hana

    To je super, já jsem o nosítku také přemýšlela, ale nakonec jsme si ho nepořídili. Ven chodíme normálně s kočárkem a nijak mě to neomezuje 🙂 . Mám druhé miminko a snažím se ho užít na 100 % 🙂 . Dokonce si čtu i různé články na http://www.jaknamiminka.cz/ , i když vím, jak pečovat o miminko, tak ale mě to baví, protože se pokaždé dozvím něco zajímavého 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download