18.8 C
Prague
5.8.2021
MaxiMagazín

Když se vám splaší chuťové buňky

Máte rádi maso a šunku považujete za chuťovku, na níž si kdykoliv rádi pošmáknete? Pak jste tady na správné adrese. Představujeme vám Jamón Iberico de Bellota – nejkvalitnější a také nejdražší šunka nejen ve Španělsku, ale na celém světě. Stojí za to si ji koupit, stojí za hřích si ji vychutnat.

Zavítejte na gourmet e-shop eDelikatesy, jenž se na španělské speciality specializuje. Nyní máte tu čest seznámit se s tím nejlepším, co je schopna šunka od kosti vyprodukovat. Označení “bellota” není jen tak ledajaké. Podmínkou pro splnění této přísné normy je fakt, že iberský vepř musí mít za života volný výběh a musí se pást v dubovém háji, kde se živí výhradně žaludy a bylinkami. Není tedy prase jako prase.

Čuník s rodokmenem

Důslednost výkrmu a péče jde do maximálního detailu. Před obdobím montanery musí být hmotnost prasete okolo 100 kg. Na konci montanery musí přibrat minimálně 46 kg navíc. Prakticky vzato, každé zvíře musí mít k dispozici dokonce 4 hektary dubového háje, což zajistí dostatečnou potravu pro jedince. Bylo by nošením „dříví do lesa“ připomínat, že vepřové z iberského prasete je rozmar, láska, luxus i vášeň. Kdo jednou zkusí, nikdy nebude chtít jinak.

Neslevujte ze svých nároků a objednejte si skrze eDelikatesy to nejlepší, co současný trh nabízí. Zcela nadšeni budete z šunky s kostí Joselito, Jamón Paleta iberica Gran Reserva. Maso pochází z černých prasat, která se živí výhradně žaludy, a proto je tak skvělé a zdravé.

NEJ jamón na světě

Přímo mega porci pro celou „armádu“ strávníků  ukojí na hladu i chuti Joselito, Jamón Ibérico de Bellota, šunka s kostí o hmotnosti 9,5 kg. Bez nadsázky nejlepší a nejdelikátnější jamón na světě, který si vybírají opravdu jen ti největší znalci a nejlepší šéfkuchaři světa. Zařaďte se mezi ně i vy a užívejte neopakovatelné deja´vu, za kterou stojí touha a vášeň po dobrém jídle. Šunka z eDelikatesy je jednoduše exkluzivním zbožím, které máte nyní na dosah i vy.

Nejste si jistí? Nevadí Ochutnejte mini balení Joselito paleta plátky a budete mít jasno hned. E-shop eDelikatesy.cz je přímým dovozcem všech uvedených produktů a garantuje jejich kvalitu.

Související příspěvky

Aby oheň v kamnech stále praskal

redakce

5 věcí, které rozhodně neříkejte na pohovoru. Jak odpovídat na záludné otázky personalisty?

redakce

Zaujíma Vás predaj s.r.o.? Čo všetko by ste mali vedieť než začnete.

redakce