12.6 C
Prague
17.9.2021
MaxiMagazín

Za sněhem do Krkonoš; mějte roubenku jen pro sebe!

Přestože letošní zima nebyla na sníh skoupá, možnosti, jak vyrazit na hory, byly značně omezené. Přísná epidemiologická opatření zhatila plány těm, co tráví zimní dovolenou v hotelech a na sjezdovkách. Milovníci zimních sportů mají dvě možnosti. Buď se spokojit s jednodenními výlety  bez možnosti občerstvení, nebo se ubytovat v soukromí.

Chcete si ještě užít sněhu, vyjet po magistrále na běžky nebo si vyšlapat sjezdovku a pustit se šusem? Využijte pronájmu chalupy Šípková a ubytujte se v souladu s předpisy. Chalupu budete mít jen pro sebe a můžete v ní zůstat, jak dlouho se vám zlíbí.

Klasika mezi roubenkami

Chalupa Šípková patří do portfolia roubenek, které postavil Martin Roubal. Již při prvním pohledu zvenčí vám bude jasné, že tady se zastavil čas, ale jen v tom nejlepším slova smyslu. Chalupa vám pomyslně navrátí do minulého století, abyste zde načerpali klid a pomalejší životní tempo našich předků. Vnitřek budovy vám vyrazí dech. Snoubí se v něm historie s nejnovějšími technickými vymoženostmi. Interiér chalupy je vybaven replikami starodávného nábytku, kachlovými kamny
se sporákem a spaním za pecí. K dispozici vám bude plně vybavená kuchyň, polenošit si můžete „za pecí“ na vyhřívaných kachlových kamnech a vykoupat ve stylovém dřevěném sudu.

Pohodový odpočinek

V objektu jsou připraveny dva čtyřlůžkové apartmány a jeden dvoulůžkový. Díky archaickému stylu designu se zde budou všichni cítit jako v sedmém nebi. Chalupa Šípková je romantickým místem, které evokuje pocity bezpečí a bezstarostnosti. Objekt je chráněn kamerovým systémem. Přijeďte se přesvědčit o tom, že ne všude je v centru dění stres a katastrofické scénáře. V Krkonoších plyne život svým tempem, tak to vždy bylo a doufejme, že i zůstane.

Rezervujte ještě dnes!

Milovníci zimních sportů určitě ocení snadnou dostupnost na sjezdovky krkonošského skiareálu Černý důl, který je vzdálený pouhých 5 min cesty autem. Co na tom, že si je letos vyšlapou pěšky. Přijeďte si do Krkonoš užít ničím nerušenou dovolenou. Roubená chalupa Šípková, která byla postavena jako klasická dřevěnice pod značkou Roubenky Roubal, je stvořená pro relaxaci a odpočinek.

Související příspěvky

4 důvody, proč v létě odšťavňovat!

majda

Nalepte pásky a skoncujte se zažloutlými zuby!

redakce

Jak vyvěšovat vlajku ČR

redakce