12.6 C
Prague
17.9.2021
MaxiMagazín

Kia: CEED, Sportage, Rio a Stonic

Kia jakožto jihokorejská automobilová společnost se ve svých počátcích specializovala na kola a motocykly, postupně však rozšířila nabídku také o osobní vozidla. V současné době vyrábí ročně více než 1,4 milionu osobních automobilů, přičemž disponuje 14 výrobními závody v osmi zemích světa. V následujících řádcích vám představíme konkrétně modely CEED, Sportage, Rio a Stonic.

Kia CEED

Kia CEED se stala nejprodávanější řadou, ostatně není se čemu divit. Chlubí se dynamickým designem se sportovními prvky, kultivovaným a inovativním interiérem i moderními technologiemi. V podstatě nezáleží na tom, jestli sedíte na místě řidiče, nebo spolujezdce, protože interiér poskytuje dostatek prostoru každému pasažérovi. Přístrojová deska je elegantní a nechybí jí dotykový displej s navigačním systémem. Kia CEED je vhodná i pro rodiny s dětmi.

Kia Sportage

Impozantní profil a dramaticky tvarovaná sportovní příď. Přesně tak by se dala charakterizovat Kia Sportage. Pokud tedy prahnete po SUV, tento model vás nadchne po všech stránkách. Světlomety jsou vysoko umístěné, maska chladiče je široká a nízká. Kia vsadila na ladné linie. Rafinovaný interiér k tomuto SUV jednoznačně patří. Jihokorejská automobilka si nechala záležet na ergonomii.

Kia Rio

O plynulou jízdu se postará Kia Rio s hybridním pohonem. Jestliže tedy preferujete hospodárnou jízdu, Kia Rio s nízkými emisemi je jednoznačným řešením. S tímto automobilem můžete jezdit městskými ulicemi, ale klidně vyrazit i na delší cesty.

Kia Stonic

Odvážným exteriérem a atraktivním interiérem se pyšní Kia Stonic. Užijte si dobrodružnou jízdu v městském crossoveru. Vybrat si můžete z pestré škály barevných odstínů, které se dají různě nakombinovat. Co takhle jezdit v Kia Stonic v odstínech žluté, modré, nebo klidně i oranžové?

Související příspěvky

3 nejčastější hříchy, které pácháme na našem vozidle

majda

Odměňte vaše auto novými autopotahy

majda

Izolace kapoty motoru

majda