-4.4 C
Prague
29.1.2023
MaxiMagazín

Konec zplihlým vlasům

Podzim a chladné počasí znamenají nošení čepic, čelenek a kapucí a tak mnohdy pracně vytvořený a vyfoukaný účes skončí zplihlý pod tíhou vaší čepice s bambulkami. Napumpujte do svých kadeří nový život a mějte krásné bujné vlasy i pod čepicí. Jak na to?

Bez správného střihu to nepůjde

Problém zplihlých vlasů trápí především ženy s řídkými vlasy, které jsou jemné a těžko drží objem. Proto potřebujete zásah profesionálních rukou, které vám na hlavě vyčarují ideálně tupý střih s bohatým efektem. Vyvarujte se jednotné délky vlasů, raději vyzkoušejte prostříhání a oblíbené postupky nebo stylovou prodlouženou patku. Opticky vám objemu může dodat i správný výběr barvy na vlasy. Svou kštici probudí k životu i ten nejznámější pomocník – fén na vlasy. Ten dokáže skutečné zázraky. Vlasy si foukejte vždy v předklonu co nejvíce směrem od hlavy. Objem vyfoukaných vlasů si pojistěte lakem na vlasy, který je od kořínku zafixuje.17808Y2Z

 

Mějte pod čepicí bohatý účes

Na své pracně upravené vlasy si sahejte co nejméně. Nejen, že zpomalíte jejich maštění, ale i plihnutí. Pokud nosíte čepici, mějte u sebe vždy vlasovou kosmetiku a chytré přípravky, které vám pomůžou od kořínku osvěžit celý style-look. Vlasy si zkuste vyčesat (nejlépe se hodí kulatý kartáč) a zafixovat stylingovým pudrem, který vytvoří efekt tupírovaných vlasů. Objemu dosáhnete i vlněním vlasů, s tím si zase hravě poradí kulma nebo natáčky.

Pro dokonalý efekt nejen pod čepicí nezapomínejte na pravidelnou péči od samotného mytí až po úpravu. Vlasy si při oplachování pořádně vymyjte, aby vám kořínky netěžkly pod zbytky šamponu a používejte správné přípravky pro vaše vlasy. Snížíte tak nejen jejich lámavost, ale i časté problémy s lupy. Kvalitní kosmetiku můžete vybírat na webových stránkách www.puls.cz, kde si zaručeně najdete vhodné přípravky pro váš typ vlasů.

haircare-350076_640

 

Související příspěvky

Nová kolekce halenek na Modestia.cz

redakce

Krásné ženy vědí, že podzim přeje líčení

redakce

Jaké prodloužení zvolit?

majda