Sedm situací, kdy muži rádi spoléhají na ženy

 

Už v minulosti byly rozděleny role mužů a žen. Postupem času se však tyto role mnohokrát změnily a dnes mohou ženy dělat to, co muži a naopak. Přesto jsou však situace, ve kterých se muži rádi spolehnou na ženy. Víte, které to jsou a máte to stejně?

 

1) Výběr dárků

Při výběru dárků se muži rádi spoléhají na ženy, aby jim pomohly dárek vybrat a ideálně také zabalit. Samozřejmě, že to neplatí o všech mužích, ale většina z nich si s dárky neví rady. Problém pak může nastat, když mají vybrat dárek pro svou partnerku.

 

2) Plánování romantiky

Co se týče romantiky, tak muži mají mnohdy odlišné představy, oproti ženám. Někdy muži dokážou opravdu překvapit a vymyslet romantický výlet nebo jiný romantický zážitek, častěji však romantiku nechávají na svých ženách.

 

3) Nákup oblečení

Nákup oblečení je kapitola sama pro sebe. Muži mají své oblíbené kousky, a ty nosí stále dokola. Někdy je pro ně docela problém koupit si něco nového, jít si oblečení vyzkoušet a vybrat si správnou velikost. Ocení, když si mohou obléct pohodlné bavlněné trenýrky a rádi nosí oblečení, ve kterém se cítí komfortně. A tím se dostáváme k dalšímu bodu, souvisejícího s doplňováním položek do šatníku…

 

4) Výběr spodního prádla

Ještě větší problém přichází u nákupu spodního prádla. Ať už se jedná o nákup pánského spodního prádla nebo jako dárek dámského spodního prádla, tak v tomto případě jsou muži opravdu ztracení. Nevyznají se ve velikostech, stylech a střih dámského prádla jim málokdy něco říká.

 

5) Praní a žehlení

Někteří muži samozřejmě dokážou vložit správné kusy prádla do pračky a zvolit adekvátní program nebo prádlo i vyžehlit, ale nedělají to příliš rádi a mají pocit, že by mohli něco zkazit. I v tomto případě se raději spolehnou na ženy.

 

6) Rozmluva s dětmi

Pokud se má dětem vysvětlovat, jak na svět přicházejí děti, tak tatínci velmi rádi přenechají tuto výsadu svým ženám. Maminky to přece umí vysvětlit lépe, jsou přeci vnímavější a citlivější ve vztazích obecně.

 

7) Příprava pokrmů

I když spousta mužů umí vařit a vaří skvěle, tak pravidelnou přípravu pokrmů nechávají také na svých ženách. Pokud však žena potřebuje pomoct, jsou nejlepšími pomocníky. Obzvláště pokud jsou správně motivování.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download