22.7 C
Prague
16.6.2021
MaxiMagazín

Krabičková dieta nejsou žádné amarouny

Jste tlustí nebo máte aspoň ten pocit? Zhrozíte se před každým kouknutím do zrcadla a přikrýváte si oči rukama, abyste se vyhnuli pohledu na své faldíky? Mluvíte už měsíce o tom, že půjdete do sebe a něco se sebou uděláte? Věčnou nespokojenost s vlastním tělem pomáhá řešit krabičková dieta.

Ještě jste o ní neslyšeli? Krabičková dieta je stravování pomocí speciálně vytvořených nutričních jídelníčků, co jsou doručovány až přímo do domu a plně nahradí vaši dosavadní stravu. Nemějte obavy, nejde o žádné „amarouny“. Jde o chutné, energeticky i výživově správně sestavené jídlo. Ideální poměr bílkovin, sacharidů a tuků. Vždy z čerstvých potravin od ověřených českých dodavatelů.

 

Zdraví může chutnat

Krabičková dieta Praha má kladné hodnocení, co se týče ochucení, variability, nabídky i dodávky. Je důkazem toho, že i zdravé jídlo může být dobré a uspokojí mlsné jazýčky. Pro klienty má k dispozici snídaně, dopolední svačiny, obědy, odpolední svačiny i večeře. Denní menu je složené velmi pestře, co do chutí i ingrediencí.

 

Jídlo na příděl

Aby měla krabičková dieta ten správný efekt, není vhodné při ní jíst jídlo z jiných zdrojů nebo, nedej bože, mlsat sladkosti. Porce jsou přesně energeticky vypočítané, tak aby pokryly nároky na příjmy i výdaje. Program je určen pro ženy i muže, kteří chtějí snížit svou váhu a cítit se lépe. Minimální energetická hodnota denní stravy pro ženy je 5400-6000 KJ, pro muže pak 7000-7600 KJ.

 

Pitný režim se nesmí podcenit

Speciální zdravé hubnutí v krabičkách lze objednat na týden, dva neb tři a vyzkoušet kombinaci s fresh džusy. Zdravé nápoje z čerstvého ovoce a zeleniny jsou ideálním doplňkem krabičkové diety a podpoří vaše zdravé hubnutí. Jsou vyráběny z nejkvalitnějšího ovoce a zeleniny v mnoha různých příchutích. Při objednání s krabičkovou dietou je rozvoz po Praze realizován zdarma.

Související příspěvky

Jak má vypadat zdravotní obuv?

redakce

Mýty kolující o rostlinné stravě

redakce

Co nového do bytu? Frčí sauny a infrasauny!

redakce