4.4 C
Prague
8.5.2021
MaxiMagazín

Není ledárna jako Ledárna

Až se zima zeptá, co jsi dělal v létě, odpověď je snadná. Hledat jsem a našel to nejlepší ubytování pro trávení klidných víkendů nebo romantické dovolené. Není lepšího místa, které by dokázalo skloubit příjemné s užitečným, než roubené stavení v horách.

Pořádný kus nostalgie v člověku vzbudí pobyt ve stylové roubence s ještě stylovějším jménem. Dřevěnice Ledárna zaujme na první pohled a je zárukou prožití nezapomenutelných chvil. Díky své úžasné poloze v horském středisku Černý Důl je vzdálena necelých 300 metrů od lyžařského areálu a poskytuje svým obyvatelům maximální soukromí během celého roku.

 

Teplo v každém případě

Název Ledárna není synonymem pro zažití studených večerů i rán, právě naopak. Dřevěná chalupa má ty nejlepší izolační vlastnosti. Dřevo jak stavební materiál obstojí i v těch nejnáročnějších klimatických podmínkách. Naši předkové dobře věděli, proč právě dřevěné roubenky staví.

 

Luxus v rustikálním podání

Krása pro oči, důraz na pohodlí. Roubenka Ledárna z rukou svého zhotovitele Martina Roubala je architektonicky navržena ve starém stylu. Poskytuje však luxus v nejvyšší míře, který ocení i ti největší fajnšmekři. Interiér je vybavený rustikálním krkonošským nábytkem ve stylu podhorské chalupy a saunou. Ve světnici dominují velká kachlová kamna s krbovou vložkou, které umožňují legendární spaní za pecí. Každý pokoj je originálně koncipován do ducha doby našich pra-prababiček.

 

Romance pro všechny

Genius loci celého pobytu netvoří jen interiér, ale také okolí domu. Chalupa je částečně roubená s podloubím, starou náspí, kamennými stěnami a modřínovým šindelem na střeše. Romantický design dotváří zahrada před domem, dětské hřiště. přírodní jezírko a přítomnost venkovní vířivky.

 

Spojte se s profíky

Romantický pobyt lze rezervovat na určitý termín nebo prodloužit na neurčito pomocí vlastní stavby. Mít svou roubenku už je splnitelným snem a může se stát realitou. K tomu, aby vám říkala „pane“, stačí oslovit profesionály.

Související příspěvky

Dokonalý návod, jak uspokojit muže

redakce

Prečítajte si 7 tipov na najlepší darček pre golfistu

majda

Jak složité je vybrat obojek pro psa

redakce