-4.4 C
Prague
29.1.2023
MaxiMagazín

Království mazlíčků aneb jak doma udržet čisto

Milovníci chlupáčů i opeřenců mají vždy napilno – zejména s úklidem. Proto jsou moderní pomocníci vyvinuti tak, abyste během úklidu neztráceli čas ani trpělivost.

Můžeme své miláčky s mokrými čumáčky a měkkými packami milovat sebe více, ale uklízet po nich je zkrátka někdy za trest. Čím větší domov, tím větší plocha na úklid. A samozřejmě tak spoustu času vezme právě úklid.

Postel, pohovka i křeslo bývají zpravidla plné chlupů i když má mazlík povoleno polehávat maximálně na koberci u konferenčního stolku. Nějak záhadně se tam dostaly a samy neodejdou. V takovém případě je dobré mít lehký a výkonný vysavač, který bude nejlépe stále po ruce a také vám nabídne možnost výměny nástavců, aby se dobře vysávaly nečistoty z povrchu i ve škvírkách a záhybech.

Pod nábytek a na schodech by se vám opět hodila lehčí varianta, ale nejlépe taková, abyste se nemuseli stále ohýbat a přenášet těžké zařízení nebo hledat zásuvku.  A v případě vytírání, co kdyby se jednou sem tam předchozí vysávání prostě přeskočilo a vůbec by se dalo vyhnout i tahání těžkého kýble s vodou?

V jednom tahu odstraňte špínu, chlupy i trávu

Náš první favorit je přímo požehnáním, pokud uklízíte často, potřebujete vysmýčit opravdu rychle a zároveň tak účinně, aby ponožky zůstaly světlé.

Bezdrátová podlahová myčka Kärcher FC 7 Cordless odstraňuje všechny druhy suchých a mokrých každodenních nečistot v jednom kroku bez předchozího vysávání. Díky speciálním filtrům bezchybně zachytí vlasy i chlupy. Už jen díky této inovaci ušetříte polovinu času. Myčku nemusíte nijak tlačit, jen korigovat směr, vše ostatní udělá za vás. Mnohdy je tak pohodlné, když nejste na všechno sami.

Perfektní výsledky úklidu podlah zajistí technologie čtyř válců, které se proti sobě otáčejí, což umožňuje rychlé a efektivní čištění. Přístroj má dvě nádrže. V jedné je čistá voda s čisticím přípravkem, která neustále namáčí válečky, zatímco se nečistoty shromažďují v nádrži na odpadní vodu. Se zaschlými či odolnějšími nečistotami si poradí funkce BOOST. Konstrukce stroje je promyšlena do posledního detailu, díky čemuž čistí i v rozích a podél okrajů. Podlahy jsou po použití FC 7 Cordless o 20 % čistší oproti použití běžného mopu.

Plně nabitá Li-Ion baterie s dlouhou životností zajistí provoz myčky až na 45 minut, což je dostatek času na mytí podlah i v rozlehlejších domácnostech (až 135 m2 na jedno nabití). Flexibilitu pohybu díky bezdrátovému provedení ještě umocňuje otočný kloub, díky kterému lze rukojeť naklonit až o 90° a čistit tak podlahy i pod nábytkem. Využijete ji na všechny tvrdé podlahy.

Gauč, pelíšek i křeslo – vážně, rychleji už by to nešlo

Praktický a lehký ruční vysavač Kärcher CVH 2 Premium budete mít stále po ruce a úklid s ním bude vždy rychlý a pohodlný. Vysaje nečistoty z každé skuliny vašeho domova ale i v autě, šuplících a pohovce. Zvládne drobky, prach, chloupky, písek a při nejvyšším výkonu i hrubé nečistoty. Díky hygienickému filtru HEPA 12 a omyvatelnému systému ocelové síťoviny předchází víření prachu a zápachu při vysávání. Proto je vzduch vždy čistý. Při nižším výkonu vydrží až 20 minut. Ideální tedy i pro úklid před návštěvou. Je lehounký a skladný, můžete ho půjčit i dítěti.

Zatočí s chloupky na kobreci i pod prahem – prvním, maximálně druhým šmahem!

Bezdrátový tyčový vysavač VC 4 CORDLESS MYHOME usnadní celý úklid vám, ale i vašim dětem.  Vyniká svou nízkou hmotností a vysokým sacím výkonem. Vy sami si můžete během vysávání zvolit stupeň zesílení sacího výkonu dle typu podlahy. Na jedno nabití vydrží až 30 minut. Aku tyčový vysavač nabízí hned několik užitečných funkcí např. s funkcí boost okamžitě navýšíte výkon, nádobu na prach vyprázdníte jedním kliknutím, ergonomický design vysavače vám zajistí vysátí i v těžko dostupných místech, jako jsou schody, rohy i podlaha pod nábytkem.

Možnost vysávání bez kabelu vám dá opravdovou volnost v pohybu nezávislou na elektrické přípojce. Proto je dobrým pomocníkem například i při vysávání auta.

Mezi jeho další přednosti patří tichý chod a snadno čitelný LED displej, kde se vám zobrazí stav baterie. Abyste nemuseli neustále držet tlačítko napájení, poslouží vám funkce Power Lock. Pomocí nástěnného držáku vysavač snadno a rychle uložíte, ale také nabijete. Nabíjení se spustí v momentě zavěšení vysavače do držáku. S tímto pomocníkem vám úklid půjde od ruky, využijete jej na různé typy podlah např. na parkety, korek, lino i PVC, koberce a díky příslušenství s ním odstraníte nečistoty i z textilních povrchů.

Nečistoty vás už vysávat nebudou, vysajete je totiž vy – všechny! Nebo je setřete chytrým pomocníkem. To znamená méně času stráveného úklidem, méně nadávání mazlíčkům a více času her a mazlení!

Zajímají vás další možnosti snadného a rychlejšího úklidu či prací na zahradě? Mrkněte na www.karcher.cz nebo na chytré tipy na www.svetcisteni.cz

Související příspěvky

Nové záclony, koberce a textilní doplňky dodají domovu nové kouzlo

redakce

Firma se stálou klientelou je zárukou kvality

Veronika

Vjezdová brána: Rozhodnutí na celý život

redakce