2.3 C
Prague
19.1.2021

Krása přírodního dřeva ju vás doma

Také vás zaujalo a okouzlilo dřevěné schodiště, anebo byste si chtěli domů pořídit dřevěnou podlahu? Hledáte vhodný kvalitní a zároveň levný velkoobchod se dřevem? Drevo-shop.cz je internetový obchod, zabývající se prodejem dřevěných schodišťových stupňů, a to především schodnic dubových a bukových schodnic. Materiál i samotné zboží je přímo od výrobce, proto máme ty nejlepší ceny na trhu. Velmi si ceníme svých zákazníků a jsme připraveni se podrobit jejich přáním a uzpůsobit délku a šířku dřevěných schodnic zcela jejich požadavkům. Schodišťové díly vám dopravíme přímo k vám domů v co nejkratší době.

 

Dřevěné výrobky za bezkonkurenční cenu

Naše nízká cena určitě příjemně překvapí každého klienta. Na stránkách drevo-shopu se dočtete, které zboží je zrovna v akci a můžete si vybrat to, co vás zaujme. Objednávku odesíláme i ve větším, takzvaném kamionovém množství. Jestliže máte jakákoliv přání a dotazy, týkající se nákupu, anebo výběru zboží, obraťte se na naše kontakty. Velice rádi vám je zodpovíme. Při výběru schodišťových dřevěných stupňů je velmi důležitá dobrá míra jednotlivých dřevěných schodnic. Pokud si nejste zcela jisti, zda máte správný rozměr, my se zcela přizpůsobíme a pokusíme se vám vyjít vstříc. Nákupem dubových schodnic a bukových schodnic u nás získáte kvalitu za za cenu, která vás doslova nadchne.

 

Naše výrobky-vaše spokojenost

Na drevo-shop.cz seženete, mimo dřevěných schodišťových stupňů, také soustružné a frézované sloupky ke schodišti, spárovky, stolní pracovní desky a podlahová parketová prkna. Nechejte se pohltit krásou dřevěných výrobků a vytvořte si doma dřevěný ráj. Schodišťový stupeň buk z naší nabídky je vyroben z kvalitní spárovky o síle 4 cm v kvalitě AA – AB. Oboustraně broušený povrch jednotlivých dřevěných schodišťových stupňů je možno ihned lakovat. Všechny dřevěné schodnice jsou vyrobeny z kvalitně vysušeného materiálu. Přesvědčte se sami a nakupte si u nás schodnice buk, nebo schodnice dub v té nejvyšší kvalitě za bezkonkurenční cenu!

Související příspěvky

Pořízení stropního ventilátoru do koupelny

redakce

Jaké jsou výhody centrálního vysavače?

redakce

Prach, bláto, mech se dá jednoduše spláchnout

majda