2.3 C
Prague
19.1.2021

Testy brzdových kotoučů ve vysoké kvalitě

Každá část našeho vozidla potřebuje čas od času takzvaný repas. A to platí i v případě testu brzdových kotoučů. Takže je určitě třeba ochránit veškeré součástky našeho automobilu, aby nás ještě dlouhá léta vozil po okolí. Test brzdových kotoučů je také jednou z činností, kterou je třeba pravidelně provádět. Na test brzdových kotoučů je čas v případě, že se výrazně zvýšila stopa brzdné dráhy, tím pádem poznáte, že test brzdových kotoučů je skutečně nasnadě. Pokud se obáváte, že ten pravý okamžik pro čas na test brzdových kotoučů nepoznáte, tak se řiďte tím, že preventivní kontrola jednou ročně vašim brzdám jistě neuškodí, a uděláte dobře, kdyže ji se svým vozem absolvujete.

 

Otestujte i vaše brzdy

Testy brzd jdou ruku v ruce s testy brzdových kotoučů. Zastavte se i vy v pneuservisu Praha 10 a vyžádejte si služby, které skutečně stojí za to. Brzdy musí fungovat, musíme se na ně spolehnout stoprocentně, takže jistě neexistuje jiná možnost, než ta, že testy brzd a testy brzdových kotoučů budete nechávat pravidelně kontrolovat v pneuservisu Praha Michle, nebo chcete-li v pneu servisu Praha 10. Díky internetovému portálu pneu-novak.cz si můžete již dopředu udělat obrázek o tom, jaké služby zde na vás čekají a případně se i dopředu objednat online, abyste nemuseli zbytečně čekat frontu.

 

Otestujte i své tlumiče

Díky internetovému portálu pneu-novak.cz se i vy můžete dočkat profesionálních služeb, a to nejen ohledně použitých pneu, ale také ohledně testu brzd, testu tlumičů, ale i ohledně testu sbíhavosti kol. Co se týče tlumičů, tak bychom se o ně měli rovněž starat dokonale a neměli bychom podcenit, pokud se nám na nich něco nezdá. Jakmile pociťujete příliš velké neosnovnosti vozovky při řízení, tak byste jistě i vy měli navštívit pneu servis Praha 10 a nechat si je seřídit a hlavně podstoupit test tlumičů.

Související příspěvky

Captain Morgan vyplouvá na festivaly s obří party lodí

redakce

Tahle auta byste obouvat nechtěli

redakce

Blíží se dovolená, ale kde nechat auto?

redakce