3.1 C
Prague
28.1.2021

Kryty na mobily přesně podle vás

Kryt na mobil je přirozenou součástí jeho výbavy. Chrání ho před poškozením i nepříznivými vlivy prostředí. Ani zdaleka ale nemusí být nudný a nevýrazný, prostě proto, že takové už ochrany bývají. Naopak, může se stát elegantním a nápaditým módním doplňkem, který přesně odráží vaše zájmy a záliby. A při jeho výběru se nemusíte spoléhat jen na nabídku dostupnou v obchodech.

Bezpečnostní výhody krytů na mobilní telefony jsou fajn, ale většina z nás podvědomě cítí, že by to chtělo něco víc. Díky společnosti Skinzone™ to můžete být právě vy, do určí nový módní směr a trendy krytů na mobily ve vašem okolí. Jednoduše si nechte vyrobit model přesně podle svého vkusu. Jak?

cs_folio_ip7%20300dpi

Buďte kreativní. Nahrajte své oblíbené fotografie nebo obrázky na stránky www.skinzone.cz, přizpůsobte jejich velikost a tvar typu zařízení, pro které bude kryt určený a nechte si vyrobit kryt na mobil přímo na míru. Popusťte uzdu své fantazii, vymýšlejte, stylujte a tvořte, dokud nebude výsledný dojem dokonalý.

Svým výrobkem z www.skinzone.cz se pak můžete pochlubit na pinterestu, instagramu nebo facebooku a získat neocenitelnou zpětnou vazbu, která vám umožní být příště ještě lepší a darovat své vyšperkované dílo i lidem ze svého okolí.

 hohoho

Rozjeďte svou vlastní módní show!

Chybí vám vlastní invence nebo jednoduše hledáte inspiraci? Pak si můžete vybrat z více než 900 motivů v e-shopu www.skinzone.cz. Společnost Skinzone™ se výrobě dekorativních skinů věnuje více než 5 let, takže v nabídce naleznete skutečně jen to nejlepší.

Cena za designové ochranné kryty na mobilní telefony je navíc více než příznivá (více informací v e-shopu). Novou kůži ale můžete vtisknout i svému notebooku, tabletu nebo e-readeru. Stačí si vybrat svůj vlastní motiv a rozjet nevšední módní show, ve které bude hrát vás elektronický miláček hlavní a nepřehlédnutelnou roli. Nezní to zkrátka skvěle?

 

Související příspěvky

Hledáte ideální kočku do bytu? Poradíme vám

majda

První jarní vyjížďka – co nepodcenit?

redakce

Jak nenaletět při koupi nemovitosti

redakce