Úklid po práci s námi není žádná otrava!

 

Mít svojí vlastní dílnu je sen každého kutila. Proč také naplno nevyužít toho, že dokážeme něco vytvořit rukama? Podle nás je to opravdové umění. Vždy jsme se mohli pyšnit tím, že jsme národem ,,šikovných ručiček“. Navíc zavřít se před okolním spěchem do klidu je důležité i pro naši psychiku. Každý relaxujeme po svém a dílna je ideální místo, kde se můžeme věnovat manuální práci a myšlenky na chvíli nechat stranou. Mít chvíli sám pro sebe a vytvářet věci, které byly našimi dětskými sny. Někdo umí namalovat obraz, někdo stlouci kus pěkného nábytku. Podle nás se o umění jedná v obou případech. Češi jsou typickým národem kutilů a dílna pro ně znamená skoro svatý chrám. Po každé činnosti, jako je hoblování, řezání nebo vrtání přichází méně příjemná část, uklidit vzniklý nepořádek a vrátit vše do původního stavu. Důvodem je čistota a především bezpečnost. I po menší nečistotě nebo mokré skvrně můžete uklouznout a nepříjemně se zranit. Úklid, je však již méně lákavou aktivitou. V domácnosti se zbavíte nečistot raz dva, nepořádek v dílně si ale žádá opravdu výkonného pomocníka, tím je multifunkční vysavač.

Multifunkční vysavač Kärcher WD 5 Premium (cena 4990 Kč)  si bravurně poradí nejen s nečistotou v bytovém interiéru, ale i v dílně či na zahradě. Vysaje hobliny či piliny, kamínky, písek i hlínu. Využití pro něj najdete nejen v dílně, ale také v garáži i okolo domu. Bez námahy odstraní například i vylitou tekutinu. Poradí si i s hůře přístupnými místy, kde se nečistoty usazují. Zvolením režimu fukaru nečistoty můžete vyfouknout a poté v režimu vysavače jednoduše vysát.

Vysavač Kärcher WD 5 Premium má extrémně vysoký sací výkon při spotřebě pouhých 1100 W. Mezi praktické vymoženosti patří inovativní technika odnímání filtru, která umožní pohodlné vyjmutí filtru vyklopením filtrační kazety.

S integrovanou funkcí mechanického oklepu filtru lze zašpiněný filtr stisknutím tlačítka účinně vyčistit silnými pulzními nárazy vzduchu. Díky tomu rychle obnovíte sací výkon vysavače. Přepínatelná podlahová hubice se dvěma gumovými a dvěma kartáčovými pásky a nová hadice zajistí naprosto vzorové zachycení nečistot všeho druhu a nabízí nejvyšší čisticí komfort. Dalším benefitem přístroje je parkovací poloha i praktická úschovna kabelů a příslušenství přímo na přístroji.

www.karcher.cz

www.svetcisteni.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download