Kvalitní PVC podlahy? Dnes už to není žádný problém!

 

Kvalitně provedené podlahy jsou základem každé domácnosti. Myslete na to při rekonstrukci bytu nebo stavbě domu. Jenže finanční rozpočet je leckdy omezený. Nedělejte kompromisy mezi cenou a kvalitou a chtějte prvotřídní podlahy z PVC! Proč si vybrat zrovna tyto podlahové krytiny?

 

Moderní PVC podlahy v mnoha dekorech

PVC podlahy v ničem nepřipomínají ty, které známe z minulosti. Pyšní se moderním provedením, úchvatnými dekory a rozmanitou nabídkou. Pokud o nich uvažujete, určitě jsou správnou volbou. Tyto podlahy se vyrábějí z polyvinylchloridu, který sice není přírodního původu, ale zato má mnoho pozitivních vlastností. PVC podlahy zakoupíte i v širokých rolích, díky čemuž má podlaha minimum spojů.

Nechte pokládku na odbornících

Šikovní kutilové zvládnou pokládku PVC podlahy svépomocí, ale jestliže chcete dokonalý výsledek, svěřte pokládku této podlahy odborníkům. Ti se postarají o to, aby byl povrch podlahy rovný a hladký. Jen tak se nebude PVC podlaha vlnit. Pozor si dejte na poškození podlahy, protože nemůžete vyměnit část za jinou. Pokládáte-li PVC podlahy do místností s vyšším provozem, zvolte PVC s vyšší zátěžovou třídou.

 

PVC podlahy do všech objektů

PVC podlahy využijete nejen ve své domácnosti, ale i v komerčních prostorách a průmyslových stavbách. Dokážou eliminovat nadměrný hluk a zateplí vám místnost. Některé typy se hodí také na podlahové topení. Při chůzi vás PVC podlahy nebudou studit do nohou a nemusíte se obávat toho, že by se v nich zachytával prach. Své uplatnění proto naleznou i v domácnostech s alergiky.

Podlahy z PVC od výrobce Gerflor

Každý výrobce však nabízí trochu jiný typ PVC podlahy. Pokud potřebujete vysoce zátěžové PVC pro použití v oblastech s těžkým provozem v domácnosti i veřejných prostorách, upřednostněte PVC podlahy Gerflor DesignTime. Vybírat můžete z 15 dekorů dřeva a 5 minerálních vzorů.

Až budete vybírat PVC podlahy, vzpomeňte si na výrobce Gerflor, světového lídra v podlahách!

Vždy je ale nejlepší vidět krytinu na vlastní oči, proto vás zveme také do našich showroomů v Praze, Brně, Plzni a Ostravě. Rádi vám tam s realizací vaší nové podlahy odborně poradíme.

Více informací a inspiraci najdete na:  https://www.svetpodlah.cz/

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download